Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 20 Apr 2021, 11:49 

Rycher, tak keby sa dávali na výšku tak myslím, že je to jedno aké, pretože to sa upevňuje väčšinou na také akoby tyče alebo akoby som to povedal a na tie sa to prichytáva, k tomu sa pripevňuje a k tomu dosky nemusia byť nejako špeciálne prispôsobené.

Poslať Napísal: 22 Apr 2021, 13:23 

Silvo to je jasné, že to nechcem na rok na dva, ale na dlho, na desiatky rokov, preto uvažujem štýlom, že aby to aj ladilo k domu. V pláne akože máme fasádu s obkladom, ale to tiež ešte mi neni jasné, či to dáme drevo alebo len nejakú napodobeninu a chcem aby to spolu ladilo. Len môj problém je, že ja si to nejako neviem predstaviť, že moja fantázia nie je bohatá, takže mi to všetko ešte viacej zbytočne komplikuje :lol:

Poslať Napísal: 22 Apr 2021, 20:07 

Napodobeninu?? To potom môžeš za rok meniť nie?

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 07:49 

Tak to ja netuším ako je to s kvalitou, mne ide o to aby to dobre vyzeralo, ale teda dúfam, že niečo to vydrží. Či akože myslíš, že naivná predstava?

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 12:55 

toto je aj pre mňa momentálne otázka, ktorú by som chcel dať aspoň do leta na poriadok, kvalita je základom, lebo keď dosky nebudú kvalitné, tak po nejakých štyroch rokoch vraj sa môže plot meniť a teda ja si to takto vôbec nepredstavujem, chcem keď už to idem robiť, nech to stojí za to!

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 12:17 

..varak neviem si to predstavit ako to myslis??..

Poslať Napísal: 29 Apr 2021, 08:24 

..ak by si isiel do obkladu drevom, tak potom by bolo dobre aj ten plot tak urobit nech to nejako vyzera..nech to nie je rusive..ale mozem ti povedat este predtym ako sa rozhodnes ze videl som ako obklad drevo a teda to bolo asi tri roky od kolaudacie jedneho domu a vobec to pekne nevyzeralo..jasne ze bolo to na zaciatku pekne, osetrene..lenze kde svietilo slnko tam to vybledlo..lak sa potom lupat zacal no pekny pohlad to nebol ani zdaleka..a drevo tiez v dnesnej dobe nie je najlacnejsie, ked nechces aby to odhnilo rychlo..

Poslať Napísal: 29 Apr 2021, 09:53 

cau rycher..

nevedel som si to ani ja prestavit.. ale prikladam ti obrazok ako sa to dava aka je teda moznost a podla mna je to fajn..

Obrázok

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 10:54 

je mozne zohnat tie tycky na upevnovanie od firmy, od ktorej aj dosky?
ci to sa zvlast?

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 14:00 

milan moja skúsenosť je taká, že dokonca ti plot urobia aj komplet na kľúč ak chceš všetko je len na tebe ako si povieš a ako si zaplatíš 8-)
timbermax dosky si môžeš zakúpiť samostatne a urobiť si sám plot alebo sa s firmou dohodneš, že čo ako chceš, akú máš predstavu a oni ti to všetko urobia a nemusíš sa vôbec o nič starať :D

Stránka 13 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre