Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 94 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 14 Mar 2019, 13:49 

Čau Russs, keby sa tu dalo dať tisíc lajkov, tak by som ti ich dal! Super si to napísal!!!

Poslať Napísal: 19 Mar 2019, 13:17 

Vdaka Ludislav! Som rad, ze suhlasis s mojim nazorom. Tym padom sa nemusim ani pytat, aku stresnu krytinu mate vy, co? :D :D :D

Poslať Napísal: 20 Mar 2019, 14:44 

Okey, veď keď to zistíš, tak napíš Radik. Môj drahý tiež povedal, že nejaký jeho kamaráta známi je statik, tak možno oslovíme jeho. Len tiež ešte zisťujeme koľko za to pýta. Asi áno, keďže sa mi páči taká istá akú máte aj vy. Vieme, čo je pekné:) Práve že som pozerala a nikde som to tam nevedela nájsť:/ Ty si ani to ešte nezistil? Lebo pozerám, že si sa neozval. Či si na mňa asi pozabudol, čo?:D

Poslať Napísal: 21 Mar 2019, 12:08 

Ok tak skuste aj jeho a potom daj vediet sumu, ak budes teda ochotna to verejne napisat. Ospravedlnujem sa ale mal som taky frmol v praci, ze som uplne zabudol. No slubujem, ze zajtra ti to uz napisem. Kuknem to doma!

Poslať Napísal: 27 Mar 2019, 11:43 

To sa veru nemusíš Russs!!! Odpoveď by bola jasná!!!

Poslať Napísal: 29 Mar 2019, 12:07 

Zase som nestihol termin, ktory som ti napisal ale uz mam pred sebou cennik, takze ti idem napisat cenu Samby. A vlastne nejdem ti to tu vsetko vypisovat, lebo by som to dlho robil ale odfotil som ti to a pridavam fotku. Pozri si, lebo cena zavisi aj od povrchovej upravy, atd.
Obrázok

Poslať Napísal: 03 Apr 2019, 13:31 

V pohode, ani ja som tu nebola, takže mi to nevadí, že si neskôr napísal. Ako na to tak pozerám, tak sa ti ani nečudujem, že sa ti to nechcelo všetko prepisovať. To by ti fakt dlho trvalo. No ďakujem ti, že si mi to odfotil a pridal. Idem si to vytlačiť a ukážem to mužovi.

Poslať Napísal: 04 Apr 2019, 18:43 

Petra a Jerun, nebolo by lepsie, keby ste isli priamo do nejakych stavebnin, ktore mate v meste a dali by ste si nacenit konkretne mnozstvo skridiel a doplnkov, ktore budete na barak potrebovat? Takto si len orientacnu cenu zistite a mozno ani to nie, lebo neviete, kolko bude este doprava a ine veci. My mame taktiez Tondach-arsku skridlu a postupovali sme takto. Lebo ved aj tak budete musiet ist cez nejake stavebniny, ci vy to ako planujete?

Poslať Napísal: 12 Apr 2019, 11:12 

Nemas vobec zaco Petra. Som rad, ze som aspon trochu pomohol.

Poslať Napísal: 17 Apr 2019, 12:38 

Rudko zatiaľ len orientačnú cenu, aby sme sa vedeli rozhodnúť pre typ strešnej krytiny a potom si dáme spraviť cenové ponuky, to je jasné. Samozrejme, že cez stavebniny plánujeme ísť. Veď ako inak?

Radik my sme ešte radšej;):)

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 94 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre