Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 12:18 

@kolo_juro super, tak to ste na dobrej ceste. Sice vo vnutri to potom pojde pomalsie ale uvidis, ze uz budes rad, ked to budes mat zakryte a ked tam uz budes pracovat tak, ze na teba nebude prsat :D Verim tomu, ze to stihnete 8-)

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 14:36 

Ahojte! Síce Vám toho moc veľa neporadím ale keďže som videla, že sa tu komunikuje o streche na starý dom, tak som len chcela napísať, že my sme na starý dom dávali pálenú škridlu a všetko bez problémov. Tiež sa nám snažili ukecať na plechovú, no my sme sa nedali! A hlavne ja nie! Nepotrebovala som, aby som každú jednu kvapku počula!!! A preto moje rozhodnutie, že chcem škridlu bolo jasné! A odporúčam ju aj ostatným :);)

Poslať Napísal: 25 Jan 2019, 12:07 

Nechapem a asi tomu ani nikdy nepochopim, preco vsetkych teraz tak velmi lakaju na plechovu strechu. Ved to je najhorsie, co moze byt!!!

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 09:28 

srsiak píše:
Nechapem a asi tomu ani nikdy nepochopim, preco vsetkych teraz tak velmi lakaju na plechovu strechu. Ved to je najhorsie, co moze byt!!!

Hlavne kvôli cene si myslím! Iná výhoda nie je!.. My sme boli cez víkend v Poľsku a akurát drahý mi hovoril, že oni sú 100% plechári a potom som si to aj všimla na domoch. Inú strešnú krytinu ako plechovú tam snáď nikto nemal!.. No poviem pravdu, že mne sa to vôbec nepáčilo na dome. Vyzeralo to tak lacno.. Fakt naša pálená škridľa je o 1 000 krát lepšia, krajšia a hlavne má aj lepšie vlastnosti.. Teda aspoň čo počúvam odborníkov..

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 13:31 

Branči sme, len dúfam, že to tak aj bude pokračovať. Lebo vieš ako to chodí, môže sa čokoľvek stať a potom ostaneme aj my stáť a nebude to dobré. Dík za podporu!

Poslať Napísal: 04 Feb 2019, 10:32 

Bryko!
Sorry, som tu dlhší čas nebol ale všimol som si, že ti tu napísali, že škridle od Tondachu patria medzi tie najdrahšie ale zase aj najkvalitnejšie a je to ozaj tak! Pri tomto sa už treba len rozhodnúť, či si hneď priplatíš za kvalitu ktorá ti vydrží dlhéééé roky, alebo budeš po čase meniť a aj tak potom budeš na tom istom. Čo sa týka úpravy, tak glazúra lesklá je najvyššia povrchová úprava keramiky, pretože ju tvoria čisto prírodné zložky a oxidy kovov, ktoré zabezpečujú príslušné farbenie.

Poslať Napísal: 06 Feb 2019, 13:51 

Asi mas pravdu Iduss.Pekarova, cena asi dost rozhoduje u tych, ktory sa nevedia rozhodnut a ktory hlavne chcu usetrit. No ja si tiez myslim, ze plechova strecha vobec nie je tak kvalitna ako palena skridla napriklad od Tondachu. Ale toto si musi kazdy sam uvedomit!

Poslať Napísal: 08 Feb 2019, 08:42 

Lenze ta skridla, ktoru si tu spomenul je pomaly najdrahsia zo vsetkych! Treba to brat na vedomie...

Poslať Napísal: 19 Feb 2019, 12:10 

a čo je na tom, že je najdrahšia? veď je aj kvalitná, tak musí aj niečo stáť. takýchto ľudí mám najradšej, čo by chceli prvotriednu kvalitu ale za pán boh zaplať. za všetko si musíš v dnešnej dobe priplatiť, inak to nejde!

Poslať Napísal: 21 Feb 2019, 17:26 

Nic nie je na tom Cindes! Chcel som len na to upozornit a vobec som to nemyslel tak, ze by si ludia od nich skridlu nemali kupovat. Prave naopak! Chcel som len povedat, ze je to VELMI kvalitna skridla ale je aj drahsia, aby o tom ludia vedeli! Takze klud..

Stránka 6 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre