Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 20 Dec 2018, 14:21 

Branči dohodol som sa s nimi, že po novom roku mi ju privezú na stavbu, keďže majstrov na krov a ukladanie škridly mám až na jar. A samozrejme, že veľmi záleží aj od počasia. Ak bude skôr krajšie, tak aj skôr začneme. Všetko je to momentálne ešte vo hviezdach, ako sa hovorí :lol: :lol:

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 09:22 

Bryko!
Podľa čoho som sa rozhodol pre túto značku? No to bolo veľmi jednoduché, keďže v mojom okolí ju majú skoro všetci a sám viem, že je to kvalitná a dobre vyrábaná škridla, ktorá vydrží dlhé, dlhé roky. A celkovo má dobré vlastnosti. Stačí si o nej prečítať na internete a sám zistíš, že nemá žiadne negatíva. Nám sa najviac páčila Samba, takže pre tú sme sa aj rozhodli a dali sme si ju v tej glazúre lesklej. Bola síce drahšia o čosi ako engoba alebo zase má lepšiu úpravu a je na dome krajšia. A farbu čiernu.

Poslať Napísal: 04 Jan 2019, 15:16 

Adam ona je najlacnejsia, ked si ju vsetci davaju na strechu? Skoda, ze sa ti to nechce pisat. Ja nemam cas si moc vyhladavat na internete a zistovat informacie:( A o aku upravu ide? Vies mi to nejako lajcky vysvetlit?

Poslať Napísal: 07 Jan 2019, 15:03 

Nepovedal by som Bryko, ze je najlacnejsia ale skor najkvalitnejsia a preto si ju ludia davaju na svoje domy!

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 09:57 

@kolo_juro a ty mas teraz vytiahnutu hrubu stavbu a zakrytu plachtmi? Spravne to chapem? Neviem preco som si myslel, ze na jar ides aj mury tahat a potom krov a strechu. Asi som si ta s niekym pomylil :/ Tak to uz najblizsie Vianoce budete vo svojom, co? :) Potom chcem vidiet vas dom, ok? :D

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 14:16 

Viem, ved vela krat sme sa uz na takych falosnych radach popalili a preto si uz teraz davame velky pozor!... Zatial sme nezistili nic, takze ti nemam co ani napisat... Ale drahy sa uz skontaktoval s nejakym panom, tak snad ked sa sneh roztopi, tak nam to pride pozriet...

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 19:06 

Branči presne tak, hrubá stavba je už vytiahnutá len sme ju nestihli zakryť a preto je len igelitmi zakrytá a po zime budeme pokračovať. Preto už chcem mať všetko pripravené. No bodaj by si mal pravdu! Plánujeme to tak ale neviem, či to stihneme. Záleží od toho, ako nám budú okolnosti priať. Jasné, potom ti pridám fotku aj s krásnou škridlou 8-) 8-)

Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 08:50 

Škultikovci píše:
Viem, ved vela krat sme sa uz na takych falosnych radach popalili a preto si uz teraz davame velky pozor!... Zatial sme nezistili nic, takze ti nemam co ani napisat... Ale drahy sa uz skontaktoval s nejakym panom, tak snad ked sa sneh roztopi, tak nam to pride pozriet...

takže ti o tom nemusím viacej písať. Super, to som rád, že ste zohnali človeka, ktorý vám poradí a povie, čo ďalej. Veď potom daj vedieť ako ste dopadli, ok?

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 12:26 

Samozrejme, ze ti dam vediet!... Ved isto este budem potrebovat nejake rady... Este tu nasa cesta nekonci ani zdaleka!... Este som sa ta chcela spytat jednu vec... Ako som uz isto pisala, tak rozmyslame nad skridlou od Tondachu... A tusim si sem pisal, ze s nou skusenosti mas... Vies mi aj povedat, ako dlho trva dodanie skridli od objednania?...

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 10:21 

Servus Škultikovci, my máme taktiež škridlu od nich na dome ;) Čo sa týka toho dodania, tak je to rôzne, keďže niektoré stavebniny majú škridlu aj na sklade a tým pádom ju vedia skôr doručiť. No nám ju do týždňa doviezli, takže sme dlho čakať nemuseli a nám to aj veľmi vyhovovalo, keďže sme potrebovali rýchlo stavbu zakryť. Takže som tým chcel povedať toľko, že dodaciu lehotu nemajú nejakú extra dlhú. Treba sa hneď spýtať, koľko to bude dní a oni Vám povedia.

Stránka 5 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre