Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 237 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 05:52 

Delon1435 ale tak vies ako to je to rozhodnutie byvat v takej oblasti a teraz mam pocit ze vela ludi tak stavia dom, ze na kraji nejakej obrabanej oblasti nejakeho pola, ale hold, zasadis tujky a pockas kym vyrastu do takej vysky aby ti neprasili potom na pozemok :)

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 06:13 

Andrej33 no a teda ako pokročilo to kamarátove rozhodovanie? Či už si dal spraviť vizualizáciu? :) Jullo80 hej jasné, tak sú to zrejme dostupné pozemky, ak to mesto predá prečo nie, a zase máš aj relatívne kľud by som povedal. Na druhej strane vôbec by som sa nebál takého niečoho že proste pole a teraz budem mať "špinavý" dom to ako. My sme napríklad vybrali škridlu od Tondachu a tá je super, stále vyzerá ako nová. Haha to hej ale tie tuje to mám pocit že ľudia nejako radi kradnú nie? :D

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 07:17 

Delon1435 pekne vystihnuté a je to tak. Základ mať poriešený projekt, prehľad čo chcem, akú kvalitu, koľko peňazí som ochotný do toho dať a vybavené. Lebo za mňa aspoň sa zakaždým nájde profesionál, ktorý vie poradiť.

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 05:57 

Delon1435 tak to je super :) A neviem ci som prehliadla ja si pisal ze aky konkretny typ od nich mate? Ci ako viem ze to je asi jedno, to uz sa podla nejakej predstavy kazdeho jedneho vybera, len reku ked pises ze vyzera stale ako nova povedzme tak mas co? - nejaku bledsiu? :)

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 05:26 

nataligregorova vies co je to v principe jedno a hlavne je super ze tato skridla je ok aj na povodny krov, len ako som tu uz spomenul fakt to treba dat pozriet ci je to aj technicky v poriadku. a vy teraz vyberate konkretne alebo toto uz mate vyriesene? :)

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 05:55 

Delon1435 inak dobre ze som si tu nechal poradit, my sme si dali presne najprv spravit vizualizaciu nech vieme aky konkretne typ zvolit. Potom uz doladime zvysok :)

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 07:32 

Boihuš no tak to som rád, aj ti to pomohlo nie? Ono tá vizualizácia podľa mňa veľa spraví fakt keď si to tak vo veľkom nevieš predstaviť prípadne nejaký odtieň chceš doladiť no je to také viacpomocné by som to nazval.

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 237 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre