Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 31 Jan 2022, 08:25 

jullo80 suhlasim s tebou ale teda cena zavisi aj od toho aku skridlu si vyberies a ake prislusenstvo k tomu. fajn je, si dat spravit aj cenovu ponuku, aby si vedel, kolko ta to cca vyjde, lebo nie kazdy ma rovnaku plochu strechy, chapes.

Poslať Napísal: 01 Feb 2022, 12:12 

Super, tak diky za rady, to by som si teda dal spravit, predsa len budem verit a ocakavat ze mi to pomoze :D
Jullo80 tmavsie znamena co? Hneda, cierna? Aj si si pred tym porovnaval ine typy, ine farby alebo teda vsetko co s tym suvisi? A este podla coho budem vediet ake doplnkove prislusenstvo mam zvolit?

Poslať Napísal: 18 Feb 2022, 08:50 

Boihuš a už aj vieš akú budeš dávať ty? Máš nejakú vytypovanú alebo ideš riešiť to čo ti tu chalani písali, najprv to predbežné poradenstvo s vizualizáciou?

Poslať Napísal: 23 Feb 2022, 08:24 

Boihuš inak no, toto by aj mňa zaujímalo ako si vlastne pokročil čo sa týka výberu? Už si sa pre nejakú tú strešnú krytinu rozhodol? Prípadne čakáš na návrh kalkulácie? Vieš aby sme vedeli ako ti ešte poradiť :)

Poslať Napísal: 24 Feb 2022, 09:26 

Daniel1 no tak poviem tak, ze hlavne je ze viem, ze chcem skridlu :D A zvysok teda idem riesit a chcem oslovit nejake firmy, co by mi spravili vyualizaciu na hnedu farbu, taku visnovu nieco do cervena a uvidim podla toho.
Timo konkretne som sa este nerozhodol. Takze kludne mi mozete poradit.

Poslať Napísal: 28 Feb 2022, 08:39 

Boihuš hej to je pravda, podľa mňa si sa fajn rozhodol, už len vybrať firmu a typ a je to :D Aha takže ty už vlastne predbežne vieš aj aké farby, tak to vieš aj typ konkrétny? Či si to necháš podľa tej kalkulácie a podľa toho sa rozhodneš?

Poslať Napísal: 07 Mar 2022, 08:42 

Boihus tak vies, ako myslel som to tak, ze islo o tmavsie farby, tak je to ine, aj ako to cele ukaze na dome. No a ved podla toho co pises, aj ta visnova, ktora sa ti pozdava, je skor z tych tmavsich by som povedal. A konkretny typ uz mas?

Poslať Napísal: 15 Mar 2022, 12:49 

Akoze uplne konkretne neviem, viem ale ze chcem skridlu ako fakt skridlu ziadny plech ktory vyzera ako ona. Tak mi kludne dajte typy na firmy ktore sa oplati oslovit co sa tyka kalkulacie nejakej predbeznej, tento tyzden si to chcem poriesit vsetko.

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 08:56 

Boihuš inak to je sila, že v dnešnej dobe sa už vedia vyrobiť napodobeniny škridiel takto v podobe plechu, kto by to bol povedal. My sme išli do klasickej pálenej škridle Tondach a som rád, tak ti poviem. Hej? Takže to už takto riadne sa chceš posunúť keď tento týždeň to chceš poriešiť. Ale ešte ti toho zrejme aj dosť ostáva čo?

Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 09:55 

Timo suhlasim s tebou, my ju mame tiez. V dnesnej dobe fakt treba pozerat na to kvalitne prevedenie, lebo niekedy mam pocit, ze si malo ludi uvedomuje ze strecha chrani vlastne cely dom, takze by bolo ok na to vsetko prihliadat a nie len na cenu a co najlacnejsie pomaly a potom sa bude niekto cudovat ked pride v lete burka a silny vietor a strechu mu sfukne.

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre