Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 197 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 24 Nov 2021, 07:22 

To treba brat do uvahy nejake parametre, ked davam novu strechu na stary dom? Som myslel, ze to je v principe jedno ako sa rozhodnem, ze co by som si zvolil aku stresnu krytinu.

Poslať Napísal: 29 Nov 2021, 07:43 

Boihus no tak podla toho na ake konkretne parametre sa pytas. Ale ako jasne, pri vsetkom, co sa tyka stavby mas alebo by si mal brat do uvahy rozmery ci? Podla coho by si potom chcel nakupovat material. Nie je to len o tom, ze toto sa mi paci a to si aj vyberiem.

Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 09:35 

Jangrego ved mne je jasne, ze pri vsetkom co sa tyka stavby treba riesit rozmery, len teda ma zaujima, ze konkretne pri vybere strechy ako to je. Ci je to jednoduchsie aspon v tom, ze by som si vybral aku stresnu krytinu by som chcel a nic dalej netreba riesit, ak ma chapes, co tym myslim.

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 09:51 

Boihuš neviem či by si nemal jednoduchšie, keď už si vyberieš nejaký konkrétny typ strešnej krytiny, rovno to s firmou naceniť, spraviť vizualizáciu a máš po starostiach. Lebo takto sa len domnievať a dohadovať. Oni ti podľa projektu spravia tak aby dobre bolo.

Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 00:17 

Boihuš a keď sa pýtaš na parametre, tak už máš vybratý aj typ, že čo ideš akú strešnú krytinu dať? Lebo keď nevieš že na čo prihliadať tak si nechaj spraviť nejaké poradenstvo od firmy, oni už budú lepšie vedieť, že čo by ti bolo najlepšie. Či to máš vyslovene nejaký špeciálny sklon strechy, keď nevieš?

Poslať Napísal: 03 Jan 2022, 08:25 

Tak mne skor ide o to, ze keby uz nejaku krytinu mam vybratu a taku by som chcel dat, aby to nahodou niekde nezlyhalo, ze nemozem alebo co, ze by mi napriklad nebola sedela. Ci teraz su vsetky typy tak spravene, ze je jedno aku aby som vybral bola by dobra? A zase co stoji taka vizualizacia? V dnesnej dobe to uz nie je viac ako kupa samotnej krytiny?

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 08:13 

Boihuš ale kdeže, ako netvrdím, veď sú také že máš typ rovnaký len farbu si vieš vybrať inú, tak v tom prípade si môžeš vybrať akú chceš, len teda by bolo asi fajn vedieť že ktorá by bola najvhodnejšia, preto je dobré sa poradiť s firmou a už vieš natrafiť aj na také, ktoré práveže vizualizáciu robia zdarma.

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 197 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre