Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 10:03 

Ale je v princípe jedno, že či sa mení stará strecha za novú alebo sa dáva úplne nová, treba tomu prikladať rovnakú dôležitosť nie? Či riešite, že keď sa dáva nová strecha na starý dom, tak akú je najlepšie vybrať? Sú nejaké odporúčania do čoho ísť a do čoho naopak radšej nie?

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 09:11 

Jasné, tak všetkému, čo sa týka stavby, treba prikladať dôležitosť. Keď nechceš aby sa ti niečo zosypalo ako domček z kariet a o streche ani nehovorím :) Jedna vec je, čo sa ti páči, do čoho by si išiel a druhá vec, či počúvneš rady a odporúčania iných. Napríklad ja by som išiel pri takejto výmene do pálenej škridly. Je to ľahší materiál ako iné a kvalitou je tiež dobrá.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 13:52 

dero a preco zrovna palena skridla, len preto, ze je lahka? ved keby chces tak aj, ja neviem plech mozes dat. ten na mna neposobi o nic tazsie ako skridla :) ty mas s nou nejaku konkretnu skusenost?

Poslať Napísal: 19 Okt 2021, 08:22 

Fer_chi tak ide o to, že keď meníš strechu, hovorí sa že by si nemal klásť ťažší materiál, preto tá pálená škridla :) Plech teda na teba nepôsobí ťažko, možno aj preto, keď vidíš v správach, že pri silnejších búrkach a vetroch ho odfúkne jedna radosť, ale inak nepatrí k tým najľahším :) Tu treba brať do úvahy aj životnosť a funkčnosť.

Poslať Napísal: 22 Okt 2021, 08:30 

nie su na to aj nejake smernice alebo nariadenia, ze ked sa meni strecha na dome, ze aka sa ma zvolit? ci je to jedno, pre aku sa rozhodnem, len aby to splnalo aj to hladisko bezpecnosti?

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre