Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 17 Aug 2020, 09:35 

Však to by ti mal všetko predajca vysvetliť Džulina alebo potom si to pozrieš na internete, čo výrobcovia píšu k danej škridle...Oni musia uvádzať všetky technické parametre a voči čomu je daný produkty odolný!...

Poslať Napísal: 24 Aug 2020, 09:53 

Marky9 píše:
Však to by ti mal všetko predajca vysvetliť Džulina alebo potom si to pozrieš na internete, čo výrobcovia píšu k danej škridle...Oni musia uvádzať všetky technické parametre a voči čomu je daný produkty odolný!...

Bodaj by to tak bolo Marky, len niekedy ti fakt predajca skoro nič nepovie a musíš si to všetko zisťovať sám na internete. Viem o čom hovorím, keďže aj my sme si veľa vecí museli sami zisťovať. Človek sa aj spoliehal na odborníkov a aj tak zistil, že musí po nich kontrolovať, inak by to mal aj zle spravené a nemal by všetky potrebné informácie!

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 09:57 

@marky9:- za prve, keby nam to predajca vysvetlit, tak sa tu nepytam a za druhe, radsej som sa obratila na forum, lebo sa mi to po internete nechce vsetko hladat
- tak vies poradit alebo nie?

Poslať Napísal: 02 Sep 2020, 11:08 

Viem iba to, že škridla je odolná voči tým faktorom, ktoré som ti napísal...No neskúmal som to, veď to oni robia všelijaké skúšky a na základe toho vedie, voči čomu všetkému je škridla odolná...Takže asi toľko k tomuto...

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 10:35 

-CHCEL BY SOM INFORMACIU, STAVAME DOM - POSCHODOVY A ROZMYSLAME AKU STRESNU KRYTINU. V PROJEKTE MAME BETONOVU ALE CHCELI BY SME JU ZMENIT NA PALENU SKRIDLU. MYSLITE SI, ZE TO BUDE V PORIADKU? MOZE SA TO TAKTO ZMENIT ALEBO BUDE TREBA NA TO DALSI NEJAKY PAPIER OD NEJAKEHO ODBORNIKA?-

Poslať Napísal: 11 Sep 2020, 07:59 

"Gabriel_85"...a keby ste oslovili architekta, ci vam to neprepocita?..uz mate mury vytiahnute?...do zimy chcete stihnut zakryt?...je to tak ako si myslim?..

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 09:43 

-OSLOVILI SME ALE CHCE ZA TO DALSIE PENIAZE A PRIDE NAM TO DOST VELA. UZ SME MU ZA PROJEKT DALI VELA € A TERAZ ZA TAKUTO VEC CHCE ZNOVU, TAK SME POVEDALI, ZE SI TO PORIESIME SAMI. ANO, MURY MAME PO PRVE POSCHODIE VYTIAHNUTE, TENTO TYZDEN BY SA MALA ZALIEVAT VRCHNA PLATNA A POTOM ZACNU TAHAT DRUHE POSCHODIE. UZ POTREBUJEM KRYTINU OBJEDNAT, ABY NAM STIHLA PRIST, TAK PRETO SA PYTAM, CI BY MOHLA IST AJ SKRIDLA-

Poslať Napísal: 02 Okt 2020, 10:29 

Gabriel_85 píše:
-OSLOVILI SME ALE CHCE ZA TO DALSIE PENIAZE A PRIDE NAM TO DOST VELA. UZ SME MU ZA PROJEKT DALI VELA € A TERAZ ZA TAKUTO VEC CHCE ZNOVU, TAK SME POVEDALI, ZE SI TO PORIESIME SAMI. ANO, MURY MAME PO PRVE POSCHODIE VYTIAHNUTE, TENTO TYZDEN BY SA MALA ZALIEVAT VRCHNA PLATNA A POTOM ZACNU TAHAT DRUHE POSCHODIE. UZ POTREBUJEM KRYTINU OBJEDNAT, ABY NAM STIHLA PRIST, TAK PRETO SA PYTAM, CI BY MOHLA IST AJ SKRIDLA-

nazdar! pokial v projekte mate betonovu a chces ju vymenit za palenu skridlu, v tom pripade ziaden problem. betonova je este tazsia ako palena a preto by nemal byt problem. horsie by bolo, keby ste mali v projekte plechovu a chceli by ste dat skridlu - to by uz mohol byt problem, nakolko plecha je lahka a skridla tazka. skus sa este tam, kde budes objednavat krytinu popytat na toto ale myslim, ze ti povedia to iste.

Poslať Napísal: 05 Okt 2020, 09:12 

"Gabriel_85"...nooo, tak malokto spravi nieco viac zadarmo, je taka doba...

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 15:00 

-SERG DAKUJEM TI ZA INFO. TOTO ISTE MI AJ POKRYVAC KAMARAT POVEDAL, TAK SNAD TO TAK AJ BUDE. ALE SPYTAM SA ESTE AJ V STAVEBNINACH PRE ISTOTU. NEVIEM AKO SOM MOHOL PRISTUPIT NA BETONOVU, KED NAM ARCHITEKT VYHOVOVAL PROJEKT. TERAZ SA MI UZ VOBEC NEPACI. SKRIDLA JE O MNOHO KRAJSIA!-

-AGNES TO MAS VERU PRAVDU!-

Stránka 14 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre