Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 104 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 15:57 

Risso...Áno mali sme brigádu tú stredu ale nemal som sem vôbec čas prísť odvtedy tak preto odpisujem až teraz...Dopadlo to tak, že aj krov bol v dezolátnom stave, takže aj ten sme dávali preč a všetko nanovo idem spraviť...Teda respektíve najmem si na to nejakú firmu...Nevieš nejakú dobrú poradiť?...A tým pádom už nemám ani dilemu o tom, či bude vhodná škridla alebo nie...Hneď budem hovoriť že chcem taký krov, aby mi mohla ísť škridla lebo inú strešnú krytinu nechcem!

Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 12:49 

Feri_Modži pozerám, že už máte aj po brigáde, to je tá vcelku fajn informácia ale tá menej fajn je to, že celý krov musíš meniť:-/ To mi je ľúto ale tak aspoň to budeš mať všetko nové a nebudeš sa musieť báť, že po niekoľkých rokov by si to aj tak musel vymeniť. Má to aj svoju pozitívnu stránku:-) A pálenú škridlu budeš teda asi brať z Tondachu, nie?

Poslať Napísal: 17 Sep 2018, 08:11 

Patrick...No je to tak, ale tak čo spravím, nič iné ako to vymeniť mi nezostáva...Fúha, to si mi teraz ťažkú otázku položil...Vôbec som nad tým ešte nepremýšľal, že z kade škridlu objednávať...Ty máš z ich škrídľami dobré skúsenosti?...

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 12:46 

Feri_Modži vidíš, tak dilema sa ti rýchlo stratila a už aspoň nemusíš premýšľať nad tým, či je vhodná alebo nie. Čo sa týka tej firmy, tak neviem ti bohužiaľ žiadnu poradiť, keďže my sme si dom prerábali svojpomocne - kamaráti, kolegovci a tak. Ale ak by si potreboval pomôcť s výberom škridli a pokládkou, tak to by som ti vedel dobrých ľudí odporučiť!

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 10:42 

Chlapi ohľadom škridle viem taktiež poradiť, keďže ju máme taktiež na dome 8-) :)

Pekný zvyšok dňa

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 14:04 

Risso...Presne, v tom to bolo dobré zistenie...A nechceli by ste prísť pomôcť aj mne? :lol: :lol: :lol: ..Ale nie, srandujem!..Snáď sa aj mne podarí niekoho zohnať, ktorý mi to spraví alebo aspoň pomôže...No využijem ťa teda aspoň na tú škridlu..Poraď, ktorá je dobrá...Ktorú máte vy??

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 09:32 

Feri_Modži veľmi rád by som aj tebe pomohol ale už nebude na to čas, keďže ešte nejakú prácu máme aj my na našom dome. Veď vieš ako, okolo domu je neustále nejaká robota:-/ Čo sa týka tej škridle, tak my máme pálenú škridlu od Tondachu. Podľa môjho názoru je najlepšia so všetkých! Chceš aj fotku, mám ti sem nejakú hodiť?

Poslať Napísal: 04 Okt 2018, 15:21 

Feri_Modži ale vždy je lepšie to spraviť všetko naraz ako potom neskôr. Takto budeš mať jeden bordel a potom už na desiatky rokov pokoj:-) Áno mám:-) My od nich máme a super!

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:12 

Chlapi a keby sme sa pobavili aj o novej streche na nový dom - typ bungalow?? Vedeli by ste mi poradiť, aká je dobrá strešná krytina? Je to taktiež pálená škridla alebo niečo iné by ste skôr poradili? Za odpovede vopred ďakujem :)

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 10:19 

Risso...To som len so srandy napísal!...Hneď som vedel, že nebudem otravovať cudzích ľudí na pomoc..Veď ani ja by som tak nešiel, takže v pohode 8-) ...Prečo si myslíš, že je najlepšia so všetkých?..Ona je z čoho vlastne robená?..A koľko taká škridla u nich stojí??..

Patrick...Presne, je to tak!..Tak aj ty by si mi vedel odpovedať na otázky, ktoré som položil Rissovi...Už len kto odpovie skôr :lol: :lol: ...

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 104 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre