Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 16 Sep 2015, 07:55 

Vidím že už ľudia vypustili od starej klasiky a improvizujú, za posledný mesiac keď som si to začala všímať a informovať som sa stretla s dvoma domami kde malí už stavané Wcko. Je tam nejaká skutočná výhoda oproti klasickému alebo je to čisto len štýl ? Nebude stým len veľa roboty napríkla keď sa niečo pokazí nebude sa musieť všeko vymeniť a búrať ?

Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 16 Sep 2015, 08:03 

Buducí rok na jar ideme prerábať dom a tiež uvažujeme nad stavaným wc respektívne závesným, a prečo ? Pre mňa to skutočne ma aspoň jednu výhodu že môžem pod WC poriadne pozametať a nie som obmedzovaná priestorom.

Poslať Napísal: 26 Sep 2015, 08:10 

Co sa týka stavaného WC máš ho zabudované na stane pokiaľ sa ti náhodou niečo pokazí (ja 3 roky zatiaľ žiadný problém) tak sa to rieši cez kryt tlačítka s ktorým splachujes takže sa nemusíš obávať žiadneho búrania, uvadzajú to normálne aj výrobcovia. Za tie 3 roky maximálna spokojnosť ale mali sme jednu mešiu chybu začala nám pretekať voda z nádržky do misy ,a le poznáme jedného inštalatéra ktorý nám to za pár minút opravil žiadna veľká chyba.

Keď sme mali klasické WC tam stále boli nejaké problémy síce málo možno 10 rokov ale aj tak, každý mesiac nejaká porucha a stále sme peniaze vyhadzovali za opravu, nejaké hadičky a blbosti sa tam stále menili.

Poslať Napísal: 22 Jún 2016, 17:54 

Prisiel som si pre radu. Prerabame rodinny dom a narazili sme na kamen urazu. A to v kupelni. Otaznikov ktore sme museli riesit tu bolo viac. Nastastie niektore sme si uz zodpovedali, no teraz nad nami visi dalsi. A to wc. Zavesne, volne stojace? aky tvar? wc uz aj s bidetom? Po pravde som v tom strateny. Budem vdacny za kazdu skusenost 8-)

Poslať Napísal: 23 Jún 2016, 12:22 

doteraz ste mali ake wc? my sme vyberali podla toho co nam pride praktickejsie. Zvolili sme zavesne wc a to z dovodu, ze na jednej strane vyzera fajn ako moja manzelka hovori ze elegantne ale na druhe strane je aj velmi prakticke pretoze sa da bez akychkolvek problemov pod nim utriet podlaha. ;)

Poslať Napísal: 24 Jún 2016, 15:08 

Je to rozne. Zalezi co komu vyhovuje. My napriklad mame blizko k wc spalnu, ked sme mali samostojace wc tak som pocul splachnutie celkom intenzivne a vzdy ma to zobudilo. Avsak teraz odkedy mame vstavane tak je to teda riadny rozdiel...Kedze je ta nadrzka alebo akoby som to nazval v stene tak to tlmi zvuk :)

Poslať Napísal: 28 Jún 2016, 13:28 

doteraz sme mali volne stojace, preto sme zacali uvazovat nad zmenou, len nevieme ci to nie je jedno. Ci nie je rozdiel len v cene. Ci po praktickej stranke to nie je jedno, ale ako vidim tak celkom to tak jedno nie je. Zaujimalo by ma ci je aj nejaky rozdiel v tvare wc ci je to uplne jedno pri pouzivani ci je viac hranate ako okruhle?

Poslať Napísal: 29 Jún 2016, 13:59 

Pozri my máme voľne stojace. Dávali sme ho asi pol roka dozadu ani nie. Zvolili sme úplnu klasiku a všetko v poriadku. Závesné wc tiež nemusí byť zlá voľba ale tak každému človeku vyhovuje iné wc. Iný tvar. My sme nejako neriešili aké wc aké umývadlo a podobné veci - myslím tým tvar. Ale teraz už párkrát keď sme sa s priateľkou bavili tak hovorila, že sme to nedomysleli. Že keď sme dali hranaté umývadlo, tak sme tomu mohli prispôsobiť všetko. Že by to lepšie vyzeralo. :D

Poslať Napísal: 01 Júl 2016, 18:12 

Hranaté či okrúhle. To je úplne jedno, ide o to, čo sa Vám páči a čo sa Vám do priestoru hodí. Čo sa týka závesného wc, pre nás bolo prioritou aby sa nám nezmenšila miestnosť, keď tam dáme wc. Keď sme mali stojace tak nám to dosť miesta ubralo, čiže u nás bol práve to dôvod prečo sme išli do závesného a neľutujeme. Len je dosť dôležité si vybrať aj kvalitné wc.

Poslať Napísal: 04 Júl 2016, 15:16 

to si mi teda poradil ze vybrat si kvalitne wc. Podla coho viem ze je kvalitne? :shock:

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre