Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 10:38 

Ricco píše:
to si si priplácal zvlášť za sedátko alebo si ho už mal k wc? ako takto keď to čítam, tak to znie dobre. Lebo aj tá moja ručí že či nepoznám návyky, že furt ju musí dávať po mne dolu.Koľko to vlastne vychádza to sedátko? to máš cez jika tiež? 8-)

sedátko sme si zvlášť. Pretože máš možnosť si vybrať aké chceš. Či klasiku, alebo takéto čo sa pomaly sklápa a nemusíš si s ním robiť starosti :mrgreen: Cena záleží od toho na aké wc je to z akej série...či má plastové alebo oceľové úchyty, či má ten spomaľovací mechanizmus a tak, čiže ceny sa líšia - jasné, že aj to máme od nich, načo by som to kupoval od niekoho iného, keď wc máme od nich??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 12:40 

Soky neviem úplne čo to je. Je tam nejaká podmienka že musíš nakúpiť za istú sumu alebo niečo také. Má na víkend prísť tak sa ho na to opýtam, že čo vlastne to je ako to celé funguje. Čo sa týka bidetu tak podľa mňa je určite vhodnejšie, keď je to oddelené. My sme vyberali bidet podľa toho aby tvar wc a bidetu bol v podstate rovnaký aby to príliš nekričalo a hlavne aby spĺňal účel čo je najdôležitejšie si myslím

Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 13:54 

Welok píše:
sedátko sme si zvlášť. Pretože máš možnosť si vybrať aké chceš. Či klasiku, alebo takéto čo sa pomaly sklápa a nemusíš si s ním robiť starosti :mrgreen: Cena záleží od toho na aké wc je to z akej série...či má plastové alebo oceľové úchyty, či má ten spomaľovací mechanizmus a tak, čiže ceny sa líšia - jasné, že aj to máme od nich, načo by som to kupoval od niekoho iného, keď wc máme od nich??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak to neviem ale mozne je uz dnes vsetko.. ze by si jedno kupoval od jednych druhe od druhych.. To potom je asi lepsie si priplatit za tie ocelove nie? to by malo teoreticky aj dlhsie vydrzat a hlavne lepsie drzat. Nemoze sa stat ze casom by sa nejako ten mechanizmus pokazil, ze by to uz pomaly nepadalo?

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 12:04 

Fimor píše:
Kedy ste ten bidet a wc kupovali? Ja som teraz pozeral ponuku jika a vyhodilo mi, že majú aj nejakú akciu, nevieš o čo sa jedná? to majú stále?

je to asi mesiac dozadu čo..sme cez Jika kupovali vaňu a celkovo sanitu do kúpeľne a tiež som čítal o nejakom poukaze, tak som sa informoval, že čo to je a ako to tam funguje a ide v podstate o to, že ak u nich nakúpiš za 800 euro a viac a pošleš im potom kópiu faktúry, tak budeš zaradený do tejto akciee.. ;)

Poslať Napísal: 08 Sep 2016, 11:56 

Lenze to tiez je nejake zrebovanie nie? kto ten poukaz dostane alebo nieco take, nevies na co to je vlastne poukaz a v akej hodnote? ci sa to realne aj oplati? nas caka teraz na jesen vymena wc tak ak by sa to oplatilo tak by sme isli hned aj do vymeny vane :mrgreen: pretoze ta tiez uz ma dost toho odziteho

Poslať Napísal: 09 Sep 2016, 09:30 

Robx píše:
Lenze to tiez je nejake zrebovanie nie? kto ten poukaz dostane alebo nieco take, nevies na co to je vlastne poukaz a v akej hodnote? ci sa to realne aj oplati? nas caka teraz na jesen vymena wc tak ak by sa to oplatilo tak by sme isli hned aj do vymeny vane :mrgreen: pretoze ta tiez uz ma dost toho odziteho

žrebovanie aké žrebovanie? ten cestovný poukaz získa každý zákazník kto nakúpi a potom pošle tú faktúru v tej hodnote. Ten cestovný poukaz je v hodnote 100euro a môžeš ho využiť v podstate na nejaký zájazd alebo niečo také, čo si vyberieš. Podľa mňa sa to oplatí ibaže ak to chceš tak to aby si sa poponáhľal tá akcia je do konca októbra mám pocit..

Poslať Napísal: 11 Sep 2016, 19:10 

tak to ozaj aby som si pohol lebo to kym este vyberieme nieco co sa nam bude pozdavat tak to potrva.. hlavne aby sme sa zhodli to bude :mrgreen: ale to by bolo fajn aspon by sme vymenili aj vanu, prerobili kupelnu dali to na poriadok a potom by sme si isli niekam s poukazom oddychnut :D

Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 11:44 

Robx píše:
tak to ozaj aby som si pohol lebo to kym este vyberieme nieco co sa nam bude pozdavat tak to potrva.. hlavne aby sme sa zhodli to bude :mrgreen: ale to by bolo fajn aspon by sme vymenili aj vanu, prerobili kupelnu dali to na poriadok a potom by sme si isli niekam s poukazom oddychnut :D

to je ako sa povie spojenie prijemneho s uzitocnym. Pokial ti bude s vyberom pomahat zena tak to mozes ratat tak mesiac ze budete wc a vanu vyberat. Vybrat vanu nie je take narocne ako wc.. Mnohe zeny ako aj ta moja sa pri vybere wc zameriavali najma na vizualnu stranku a ja som mal dbat a pozerat na "ducha" toho wc :mrgreen:

Poslať Napísal: 13 Sep 2016, 13:46 

"ducha" wc? toto si akože čo mal na mysli? lebo ani náhodou si neviem predstaviť, čo si týmto mohol myslieť. Akože splachovanie a také veci? tie rôzne okruhy čo wc má alebo nemá atď???

Poslať Napísal: 14 Sep 2016, 14:47 

chemlon - toho "ducha" som mal na mysli, ci wc ma nejaky system splachovacich kanalikov, ci nie, ci je tam to kombinovane splachovanie ze dajme tomu 3 a 6 litrov, ci ma wc povrchovu upravu ktora sa bude pomerne jednoducho cistit, aby sa tam neudrziavali nejake necistoty a vsetky taketo veci...co si myslim ze su velmi dolezite ale zeny do nich moc nevidia ;)

Stránka 5 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre