Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 04 Aug 2016, 16:12 

Obrázok

Poslať Napísal: 04 Aug 2016, 16:15 

neviem prečo, ale nechce mi sem vložiť naše wc - fotku.. tak ak chcete pozrite tu http://www.imageno.com/40h53x33k2z5pic.html :) to by snáď malo ísť.

Poslať Napísal: 05 Aug 2016, 10:41 

@miky ahoj chcem sa opytat ako je to potom s riesenim splachovacieho systemu a tychto veci, ked kupujes zavesne wc. To musi kupit tej istej znacky k tomu? ci to uz je automaticky k wc? zatial som takyto vyber neriesil tak neviem si to celkom predstavit ako to riesit.

Poslať Napísal: 08 Aug 2016, 09:25 

Ako, ako? Normálne, my keď sme vyberali wc, tak sme si hneď vybrali aj splachovač, aj podomietkový modul. Splachovať myslím len tie "tlačidlá" chápeš :mrgreen: podomietkový modul sa vyberá podľa toho, či závesné wc, či so samonosným oceľovým rámom a podobne. Ale čo sa týka značky, keď už kupujem wc jednej značky tak kúpil k tomu podomietkový modul a nebudem vymýšľať s inou značkou

Poslať Napísal: 09 Aug 2016, 11:34 

S tymi podomietkovymi modulmi je to ako? na to treba mat niekoho kto ich namontuje ci to netreba?

Poslať Napísal: 10 Aug 2016, 12:41 

Pokiaľ máš doma chlapa tak nepotrebuješ na namontovanie nejakú službu alebo niekoho. Tie podomietkové moduly sú už väčšinou riešené tak aby ich montáž a celková inštalácia bola jednoduchá a praktická.

Poslať Napísal: 11 Aug 2016, 17:29 

Miky píše:
Ako, ako? Normálne, my keď sme vyberali wc, tak sme si hneď vybrali aj splachovač, aj podomietkový modul. Splachovať myslím len tie "tlačidlá" chápeš :mrgreen: podomietkový modul sa vyberá podľa toho, či závesné wc, či so samonosným oceľovým rámom a podobne. Ale čo sa týka značky, keď už kupujem wc jednej značky tak kúpil k tomu podomietkový modul a nebudem vymýšľať s inou značkou

Kedy ste ten bidet a wc kupovali? Ja som teraz pozeral ponuku jika a vyhodilo mi, že majú aj nejakú akciu, nevieš o čo sa jedná? to majú stále?

Poslať Napísal: 14 Aug 2016, 13:40 

My sme kupovali už dávnejšie, vtedy takáto akcia nebola. Ale viem o čom hovoríš, synátor tiež od nich teraz pozerať sprchový, wc a umývadlá a spomínal, že nejaký cestovný poukaz môže dostať, keď nakúpi za istú cenu. Tak ho to celkom lákalo aj skrz to. Lenže už týždeň som s ním nebol tak ani neviem ako sa rozhodol.

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 12:55 

Miky píše:
My sme kupovali už dávnejšie, vtedy takáto akcia nebola. Ale viem o čom hovoríš, synátor tiež od nich teraz pozerať sprchový, wc a umývadlá a spomínal, že nejaký cestovný poukaz môže dostať, keď nakúpi za istú cenu. Tak ho to celkom lákalo aj skrz to. Lenže už týždeň som s ním nebol tak ani neviem ako sa rozhodol.

cestovný poukaz? nevieš aké sú tam podmienky? chceme nábytok do kúpeľne ešte kúpiť a keby takáto výhodná ponuka bola aj na to tak by som do toho išiel. Aj keď musíme najprv prezrieť celú ponuku, či nám niečo padne do oka, k sanite čo od nich máme :D

Poslať Napísal: 17 Aug 2016, 10:51 

Ako ste si vyberali bidet? je lepšie v jednom aby bolo wc aj bidet alebo je lepšie keď to je oddelené? a ako vyberiem ten správny? Pozeral som tiež aj jiku keďže sme si u nich umývadlo vybrali, len neviem podľa čoho vybrať. Ešte by som chcel pozrieť ponuku siko a uvidíme pre koho sa rozhodneme.. :|

Stránka 4 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre