Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 19 Júl 2016, 15:39 

ano? tak to som nevedel ze uz to brani usadeniu mikroorganizmov. To su mi veci. Ale toto taky povrch nema kazde wc ze nie, to si musim pozerat niekde v popisoch jednotlivych wc ci maju taky povrch ci nie?

Poslať Napísal: 19 Júl 2016, 17:38 

Ja som nepovedal, že s tebou nesúhlasím. Ja neviem preto sa pýtam. My chceme tiež dávať do poriadku kúpeľňu a wc tak potrebujem vedieť ktorým smerom sa ubrať. Na čo dávať pozor, po čom sa obzerať. Ja som to vôbec nemyslel zle.

Poslať Napísal: 20 Júl 2016, 12:02 

Fú to si nepamätám či to mali všetky wc, ale zrejme nie. Skús pozrieť na stránke. Tam máš aj popis a značky..to nájdeš. Ja som tam prišiel na to, že dnešné wc sa už ani nedá porovnať s nejakým zpred 10tich rokov. Kedysi bolo len jedno wc bez regulátora splachovania a dnes už všetko možné záchod má. A dokonca sme dali na čom som teda ja trval bolo pomaly zatváracie sa sedátko :mrgreen:
Vedď ja nehovorím, že si to myslel zle. Ja som ti len povedal moju spätnú väzbu moju skúsenosť. Ja keby sa mám opäť rozhodnúť tak sa zas rozhodnem pre Jika.

Poslať Napísal: 26 Júl 2016, 14:43 

to je ale z pohladu kvality hej? a ked by sa clovek orientoval cenou tak ako sa produkty od nich pohybuju? nie su nejake drahe?

Poslať Napísal: 27 Júl 2016, 10:45 

Ljubavi - pojem drahý je pre mňa v tomto prípade naozaj španielskou dedinou. Pretože pre každého "drahé" znamená niečo iné :-) Riadiť sa cenou nie je najšťastnejšie riešenie. Ale hľadať zlatú strednú cestu je asi najvhodnejšie. Čo si myslím, že táto značka je cenou taká stredná cesta.

Poslať Napísal: 29 Júl 2016, 09:54 

Načo ti je prosím ťa pomaly zatváracie sedátko? tomu celkom nerozumiem, nie sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré si mohol investovať radšej niekde inde?

Poslať Napísal: 01 Aug 2016, 14:16 

načo mi je? kto mal furt počúvať ženu, že nezatváram wc, že nedávam sedátko dolu. Takto sa náš problém vyriešil a už sa kvôli tomu ani hádať nemusíme. Takže podľa mňa je to dobrá investícia! :mrgreen:

Poslať Napísal: 02 Aug 2016, 14:49 

to si si priplácal zvlášť za sedátko alebo si ho už mal k wc? ako takto keď to čítam, tak to znie dobre. Lebo aj tá moja ručí že či nepoznám návyky, že furt ju musí dávať po mne dolu.Koľko to vlastne vychádza to sedátko? to máš cez jika tiež? 8-)

Poslať Napísal: 03 Aug 2016, 10:44 

Záleží aj od toho aké wc, s akými funkciami, z akej série a podobné veci. My sme kupovali samostojace a nestálo nás to vôbec veľa. Videl som aj drahšie aj lacnejšie ponuky a môžem súhlasiť s tým, že je to stredná cenová cesta. Treba pozrieť na stránke, čo sa ti páči akoby si si to predstavoval.
Wc sedátko sa dokupuje ;)

Poslať Napísal: 04 Aug 2016, 16:10 

my sme to takto dokončili :) wc máme značky jika a bidet tiež. U nás ani nebola nejako dilema, akú značku, skôr aké prevedenie, či závesný alebo samostojaci. Nakoniec som manželku nahovoril na tento a myslím, že sme urobili dobre, že sme do toho išli :)

Obrázok

Stránka 3 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre