Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 24 Aug 2017, 12:59 

Rolno1 píše:
Podomietkový modul ste vyberali od inej značky ako samotné wc? Je vôbec niečo také možné? Respektíve má to nejaký zmysel alebo nie? Už som sa s tým raz stretol avšak nedozvedel som sa že prečo to tak niekto má či to má nejaký skrytý význam a či je to vlastne lepšou voľbou aj keď mi je jasné že pojem lepšia voľba je dosť relatívny v dnešnej dobe :roll:

Ja teda nevidím nejaký dôvod na to prečo vyberať jednu vec jednej značky a druhú druhej, len zbytočne si tým komplikuješ život. Je dobré to podľa mňa riešiť naraz a najmä rovnakej značky a vystarané. Ide o to, že kúpiš to všetko naraz a vieš, že to bude k sebe dobre pasovať a presne o tom to je.
Aby to k sebe pasovalo, keď to budeš dávať dokopy. Nerobil by som to aspoň teda ja osobne. Radšej jednej značky a komplet všetko.

Poslať Napísal: 28 Aug 2017, 09:46 

vyberali ste niekto wc aj s bidetom? mam na mysli nieco na styl dva v jednom alebo nieco take pocul som, ze je to fajn nieco take mat avsak este som to nikde nevidel, tak si to neviem celkom predstavit, ze ako by to mohlo byt v praxi, preto ak niekto mate s niecim takym skusenosti, tak by ste mi mohli dat vediet, ze co a ako, nech si to viem zvazit

Poslať Napísal: 30 Aug 2017, 08:20 

Znamo4 píše:
vyberali ste niekto wc aj s bidetom? mam na mysli nieco na styl dva v jednom alebo nieco take pocul som, ze je to fajn nieco take mat avsak este som to nikde nevidel, tak si to neviem celkom predstavit, ze ako by to mohlo byt v praxi, preto ak niekto mate s niecim takym skusenosti, tak by ste mi mohli dat vediet, ze co a ako, nech si to viem zvazit

Vyberali. Aj sme vybrali. Je toho na trhu už viacero. Čiže je z čoho vyberať. Aj keď najskôr som riešil ceny. Potom mi došlo, že to nie je cesta, tak sme sa zamerali na to, čo to dva v jednom vlastne má, čo nám to vie dať a ako nám to vie uľahčiť život. Poviem ti dnes, s odstupom času som rád, že sme volili dva v jednom a nie bidet zvlášť pretože nám to ušetrilo dosť veľa miesta ;)

Poslať Napísal: 04 Sep 2017, 07:50 

My sme sa k tomuto ešte nedostali. Avšak ja nie som celkom rozhodnutý, či je vhodné ísť do kombinácie wc a bidetu, či to nebudú len zbytočne vyhodené peniaze. Predsa len keď je niečo samostatne, tak to môže plniť lepšiu a najmä väčšiu funkciu nie? Svokor tiež nad týmto špekuloval a nakoniec dali len wc a svokra mu povedala, že keď potrebuje sa umyť nech ide do sprchy, že bidet nepotrebujú :mrgreen:

Poslať Napísal: 06 Sep 2017, 07:37 

ked cena nie je to, co by bolo vhodne riesit, tak co treba riesit? na co sa zamerat ako nieco taketo vobec vyberat? vedeli by ste mi opisat nejake vyhody takehoto riesenia? tiez premyslam na to uz kadejako, si to beriem z kazdej strany a po pravde neviem furt, ze ci to bude dobre riesenie, potreboval by som ozaj rady od niekoho, kto ma nieco take doma a ma s tym skusenosti

Poslať Napísal: 07 Sep 2017, 15:07 

Konkrétne máme Roca In-Wash Inspira, cez Jiku sme wc kupovali, tak má to viacero výhod. Jedna je napríklad aj teda šetrenie miesta, ďalšia je, že je toto riešenie vhodné aj pre ľudí s rôznym fyzickým zdravotným problémom, nejako sa netreba otáčať, dá sa ovládať prostredníctvom diaľkového ovládača, dá sa nastaviť tryska, voda a mnohé iné veci, čo pri klasickom bidete by si o tom mohol len snívať, mne sa to akože pozdáva veľmi, treba sa zamerať na kvalitu, prevedenie a parametre ;)

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 09:02 

Milcon píše:
Ja teda nevidím nejaký dôvod na to prečo vyberať jednu vec jednej značky a druhú druhej, len zbytočne si tým komplikuješ život. Je dobré to podľa mňa riešiť naraz a najmä rovnakej značky a vystarané. Ide o to, že kúpiš to všetko naraz a vieš, že to bude k sebe dobre pasovať a presne o tom to je.
Aby to k sebe pasovalo, keď to budeš dávať dokopy. Nerobil by som to aspoň teda ja osobne. Radšej jednej značky a komplet všetko.

Ani ja celkom nerozumiem, že prečo to tak niektorí majú, preto som sem prišiel a spýtal sa na to, lebo už som to videl viackrát a nechápem to. Budem teda sa asi snažiť to skôr tak riešiť, už som rozmýšľal, že či to nie je nejako aj skrz cenu, keď to niekto tak s tými značkami kombinuje, ale myslím, že to by malo byť jedno ja som si aj najskôr myslel, že nejako sa v tomto smere nebudú dať kombinovať viaceré značky

Poslať Napísal: 12 Sep 2017, 08:03 

Rolno1 píše:
Ani ja celkom nerozumiem, že prečo to tak niektorí majú, preto som sem prišiel a spýtal sa na to, lebo už som to videl viackrát a nechápem to. Budem teda sa asi snažiť to skôr tak riešiť, už som rozmýšľal, že či to nie je nejako aj skrz cenu, keď to niekto tak s tými značkami kombinuje, ale myslím, že to by malo byť jedno ja som si aj najskôr myslel, že nejako sa v tomto smere nebudú dať kombinovať viaceré značky

Bude to z môjho pohľadu pre teba lepšie a hlavne jednoduchšie. Nebudeš musieť si to deliť, že toto tam, hento tam. Ale všetko naraz a vybavené. Je to veľkou výhodou aspoň teda taká je moja skúsenosť. Neviem vôbec, že prečo to tak niekde robia, na toto ti odpovedať neviem, ale keď si dáš jednej značky, máš to rýchlo v cajku a no problem 8-)

Poslať Napísal: 29 Sep 2017, 17:37 

Milcon píše:
Bude to z môjho pohľadu pre teba lepšie a hlavne jednoduchšie. Nebudeš musieť si to deliť, že toto tam, hento tam. Ale všetko naraz a vybavené. Je to veľkou výhodou aspoň teda taká je moja skúsenosť. Neviem vôbec, že prečo to tak niekde robia, na toto ti odpovedať neviem, ale keď si dáš jednej značky, máš to rýchlo v cajku a no problem 8-)

pred rokom som nakupoval cez Jiku wc a vobec som neriesil toto, co tu teraz preberate, moj nazor je taky, ze je vhodne vsetko kupit jednej znacky, vyhodnejsie to vychadza aj cenovo, ked som si to vsetko zratal a taktiez keby nahodou sa nieco stane, tak viem, ze nemusim niekoho dakde nahanat, ale vsetko vyriesim na jednom mieste a bez starosti nejakych ;)

Poslať Napísal: 03 Okt 2017, 05:56 

RichardM píše:
pred rokom som nakupoval cez Jiku wc a vobec som neriesil toto, co tu teraz preberate, moj nazor je taky, ze je vhodne vsetko kupit jednej znacky, vyhodnejsie to vychadza aj cenovo, ked som si to vsetko zratal a taktiez keby nahodou sa nieco stane, tak viem, ze nemusim niekoho dakde nahanat, ale vsetko vyriesim na jednom mieste a bez starosti nejakych ;)

Môžeš mi aj napísať aký typ wc si kúpil? Treba sa na to pozrieť z každej strany, len občas už mám pocit, že priveľa špekulujeme. Silou mocou chceme aby to bolo dobré, ale len si veci komplikujeme. Ja už od júna chodím furt okolo tohto, že ako čo, no ešte finálne rozhodnutie urobené nebolo :mrgreen: :mrgreen:

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre