Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 21 Júl 2017, 07:41 

Riol píše:
Koľko také dobré, kvalitné wc vôbec stojí? Aspoň približne? Svokrovci by sa chceli dať do prestavby kúpeľne a teraz je toto práve otázka, ktorú riešia, že koľko je taká prijateľná cena z wc. Nevedia sa dohodnúť, rozhodnúť, či radšej ísť do vstavaného alebo samostojaceho, čo si o tom myslíte, čo je z pohľadu praktickej stránky lepšie? Praktickejšie?

...zalezi co od toho wc vsetko cakas...co by malo mat...od toho sa potom aj cena odvija, cize hovorit o nejakych vseobecnych cislach, sumach je podla mna uplne zbytocne...pretoze tym padom to pre teba moze byt akoze celkom zavadzajuce zbytocne...ked si ujasnis ake wc chces, aby co vsetko malo tak potom mozme sa bavit o cenach...osobne si myslim, ze v dnesnej dobe uz radsej vstavane, v pohode sa da pod nim umyt podlaha a aj to dobre vyzera...

Poslať Napísal: 24 Júl 2017, 10:20 

SomosM11 píše:
...zalezi co od toho wc vsetko cakas...co by malo mat...od toho sa potom aj cena odvija, cize hovorit o nejakych vseobecnych cislach, sumach je podla mna uplne zbytocne...pretoze tym padom to pre teba moze byt akoze celkom zavadzajuce zbytocne...ked si ujasnis ake wc chces, aby co vsetko malo tak potom mozme sa bavit o cenach...osobne si myslim, ze v dnesnej dobe uz radsej vstavane, v pohode sa da pod nim umyt podlaha a aj to dobre vyzera...

Chceli by wc, ktoré im vydrží už, že už ho oni nebudú musieť meniť, takže niečo kvalitnejšie, čo sa týka splachovania a takých vecí, tak neviem, čo je tam také potrebné riešiť. Myslím, že im by stačilo akékoľvek wc, najmä aby plnilo funkciu akú má. Takže radšej vstavané z tvojho pohľadu, aké široké respektíve hlboké sú tie vstavané moduly alebo ako to mám napísať?

Poslať Napísal: 26 Júl 2017, 09:00 

asi mas na mysli podomietkovy modul k wc, co je vstavany v stene, ze? oni sa delia v podstate tak, ze s montaznou hlbkou od 8cm a potom zase od 13cm avsak tych podomietkovych modulov je tiez viac typov preto sa tomu treba tiez povenovat viac a nie len ze taka hlbka a dovidenia, treba riesit aj to ci to nebude moc hlucne, dalej ake su moznosti splachovania a podobne ;)

Poslať Napísal: 27 Júl 2017, 09:50 

Guš píše:
asi mas na mysli podomietkovy modul k wc, co je vstavany v stene, ze? oni sa delia v podstate tak, ze s montaznou hlbkou od 8cm a potom zase od 13cm avsak tych podomietkovych modulov je tiez viac typov preto sa tomu treba tiez povenovat viac a nie len ze taka hlbka a dovidenia, treba riesit aj to ci to nebude moc hlucne, dalej ake su moznosti splachovania a podobne ;)

Možnosti splachovania. Aké možnosti splachovania? To, čo sa týka regulácie, respektíve koľkými litrami wc splachuje to záleží od wc ako takého alebo to je vec, na ktorú treba prihliadať práve pri podomietkovom module? Lebo som z toho akože celkom mimo, že pri čom si na toto treba dávať pozor, lebo my tiež potrebujeme nové wc, ale chcem aby bolo šetrné. Ekologické.

Poslať Napísal: 28 Júl 2017, 08:45 

Uvec píše:
Možnosti splachovania. Aké možnosti splachovania? To, čo sa týka regulácie, respektíve koľkými litrami wc splachuje to záleží od wc ako takého alebo to je vec, na ktorú treba prihliadať práve pri podomietkovom module? Lebo som z toho akože celkom mimo, že pri čom si na toto treba dávať pozor, lebo my tiež potrebujeme nové wc, ale chcem aby bolo šetrné. Ekologické.

ano, to mam na mysli, vacsinou maju moznosti, ze 2/4, 3/4,5 a 3/6, takze aj na to osobne by som pozeral, ze ako je to ;) myslim, ze je dolezite na to dbat pri vybere modulu, pretoze to riesi usporu vody ako taku pri wc ;) je mi to jasne, je nezmysel splachovat v dnesnej dobe priklad 9 litrami len tak ;

Poslať Napísal: 28 Júl 2017, 09:46 

Guš píše:

Áno, to mám na mysli. Hej? Takže ono tie vstavané treba riešiť tak, že sa vkladajú nejako alebo zalievajú alebo ako? Hlučné? V dnešnej dobe snáď už tie moduly nebudú nejako hlučné a keď to bude aj vstavané tak by ešte viac to malo nejako ten zvuk tlmiť, nie?

Poslať Napísal: 31 Júl 2017, 07:34 

Riol píše:

Áno, to mám na mysli. Hej? Takže ono tie vstavané treba riešiť tak, že sa vkladajú nejako alebo zalievajú alebo ako? Hlučné? V dnešnej dobe snáď už tie moduly nebudú nejako hlučné a keď to bude aj vstavané tak by ešte viac to malo nejako ten zvuk tlmiť, nie?

...ako ktore su podomietkove moduly, pri ktorych vyrobca pise, ze na stenu s nutnostou obmurovania...potom su aj take ktore su vhodne pre fixaciu do sadrokartonovych profilov...aspon teda ja ti toto pisem, co viem, co sa tyka znacky JIKA a ich podomietkovych modulov...kedze mam s nimi skusenosti, musis sa zameriavat aj na tie veci, co sa pisu ci uz na internete alebo v katalogoch ako popis...aby si sa vedel spravne rozhodnut a pohnut dalej...lebo vybrat dobry, vhodny a kvalitny podomietkovy modul je dolezite...

Poslať Napísal: 01 Aug 2017, 15:36 

akýkoľvek podomietkový modul môže ísť k akémukoľvek wc? alebo tieto veci treba nejako vyberať podľa wc alebo ako to začať riešiť? lebo som z toho mimo, neviem akým spôsobom sa zamerať ako to vyriešiť tak aby to bolo dobré a aby to sedelo a fungovalo ako má?

Poslať Napísal: 20 Aug 2017, 16:54 

12Daster píše:
akýkoľvek podomietkový modul môže ísť k akémukoľvek wc? alebo tieto veci treba nejako vyberať podľa wc alebo ako to začať riešiť? lebo som z toho mimo, neviem akým spôsobom sa zamerať ako to vyriešiť tak aby to bolo dobré a aby to sedelo a fungovalo ako má?

VIAC MENEJ ANO, TREBA DAVAT POZOR ABY BOL PODOMIETKOVY MODUL URCENY BUD PRE ZAVESNE WC ALEBO SAMOSTATNE STOJACE, AKA TAM JE TA HLBKA POTOM, CI AJ SO SAMONOSNYM OCELOVYM RAMOM ALEBO BEZ A ZA AKU CENU A PODOBNE VECI NIE JE TO TAK, ZE PRESNE NA TYP KONKRETNY WC :)

Poslať Napísal: 23 Aug 2017, 09:09 

Podomietkový modul ste vyberali od inej značky ako samotné wc? Je vôbec niečo také možné? Respektíve má to nejaký zmysel alebo nie? Už som sa s tým raz stretol avšak nedozvedel som sa že prečo to tak niekto má či to má nejaký skrytý význam a či je to vlastne lepšou voľbou aj keď mi je jasné že pojem lepšia voľba je dosť relatívny v dnešnej dobe :roll:

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre