Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 24 Máj 2017, 07:45 

Welok v tomto smere máš pravdu. Ja tiež som rada aké sme si vybrali, neľutujem tú voľbu. Avšak ako si aj sám napísal, každý potrebujeme chceme od wc niečo iné. U niekoho je mnohokrát na prvom mieste prevedenie, tvar aby to vyzeralo esteticky a iné veci nerieši. Čo je síce podľa mňa veľkou chybou, ale je to každého osobná vec akým spôsobom sa rozhodne, podľa čoho sa bude riadiť ;)

Poslať Napísal: 01 Jún 2017, 06:08 

JurajGO píše:
rozumiem ti welok co tym myslis lenze neviem ci ozaj dokaze splnit dva v jednom taky ucel ako dokaze splnit zvlast bidet a wc rozumies teraz ty mne? sprsku riesit nechcem to veru nie nezda sa mi to vobec prakticke a myslim ze skor by voda bola vsade inde len nie tam kde by mala byt ale tebe sa to riesenie zrejme tiez nepozdava ked si napisal ze sa ti to nezda ako najidealnejsie riesenie ci?

V dnešnej dobe áno dokáže. Predsa len už aj technológie v tomto smere napredujú a dokonca by som povedal, že z istého pohľadu je dva v jednom aj pohodlnejšie ako samostatne to riešiť. Rozumiem ti, veď preto ti toto všetko píšem. Za mňa sa oplatí do toho ísť. Sprška sa ani mne nepozdáva, otáčať sa za sprškou, púšťať ju, čo ak dieťa príde a pustí ju a všade voda, podľa mňa v tomto smere treba viac predvídať za roh.

Poslať Napísal: 02 Jún 2017, 07:24 

ako sa vlastne potom take dva v jednom obsluhuje? ako ta bidetova funkcia vie ze kedy sa ma spustit co sa ma spustit a taketo veci? toto je to najdolezitejsie podla mna ze jak je to v praxi ako to cele funguje lebo ak by mala byt obsluha niecoho takeho narocna tak neviem neviem mal by som asi pochybnosti ze ci by to malo az taky zmysel

Poslať Napísal: 05 Jún 2017, 07:07 

JurajGO píše:
ako sa vlastne potom take dva v jednom obsluhuje? ako ta bidetova funkcia vie ze kedy sa ma spustit co sa ma spustit a taketo veci? toto je to najdolezitejsie podla mna ze jak je to v praxi ako to cele funguje lebo ak by mala byt obsluha niecoho takeho narocna tak neviem neviem mal by som asi pochybnosti ze ci by to malo az taky zmysel

Ako by si si to predstavoval? Myslím, že je dosť individuálne podľa toho aké to dva v jednom si vezmeš. Ale povedal by som, že už väčšina je riešená s takým diaľkovým ovládaním alebo ako by som to povedal a tam máš všetko, čo potrebuješ. Malo by to byť tak, že ty si vieš aj tie trysky nastaviť ako potrebuješ, akú intímnu hygienu potrebuješ a podobné veci.

Poslať Napísal: 06 Jún 2017, 08:20 

Milcon píše:
Ako by si si to predstavoval? Myslím, že je dosť individuálne podľa toho aké to dva v jednom si vezmeš. Ale povedal by som, že už väčšina je riešená s takým diaľkovým ovládaním alebo ako by som to povedal a tam máš všetko, čo potrebuješ. Malo by to byť tak, že ty si vieš aj tie trysky nastaviť ako potrebuješ, akú intímnu hygienu potrebuješ a podobné veci.

...nie, ze by to tak malo byt...podla toho co viem, co som videl, tak je to tak ako pises...clovek si vie vsetky funkcie vsetko nastavit ako potrebuje aby tie trysky smerovali, tam kde maju a ako maju...povedal by som, ze mozno je to aj celkovo lepsim vynalezom ako bidet samotny, aj ked my mame samotny, som s nim v pohode...ale napriklad moja polovicka ma problem s tym, ze z wc presadat musi na bidet...

Poslať Napísal: 22 Jún 2017, 12:46 

SomosM11 píše:
...nie, ze by to tak malo byt...podla toho co viem, co som videl, tak je to tak ako pises...clovek si vie vsetky funkcie vsetko nastavit ako potrebuje aby tie trysky smerovali, tam kde maju a ako maju...povedal by som, ze mozno je to aj celkovo lepsim vynalezom ako bidet samotny, aj ked my mame samotny, som s nim v pohode...ale napriklad moja polovicka ma problem s tym, ze z wc presadat musi na bidet...

Tak nevedel som to na isto, preto som to tak napísal. Ale zrejme vieš o tom viac. Tak som rád, že si ma poopravil a dal to na správnu mieru. Tak bidet samotný je fajn, plní funkciu, ale je vidieť, že tá doba ide dopredu a aj tie technológie, že čoraz viac sú vymakané a chcú nám čo najlepšie slúžiť a uľahčovať život a myslím, že v tomto smere sa im to aj úspešne darí.

Poslať Napísal: 27 Jún 2017, 12:52 

Je to super, že to ide vpred. Náš starký má problémy zdravotné, mali kedysi bidet a wc, avšak začal mať problém už aj s tým presadať a najmä ako sa umyť ako sa otočiť a podobne, preto sme mu zaobstarali tiež bidet dva v jednom a konečne vidím pokrok, že už sa nemusí stresovať tým ako sa otočí a neviem čo, keď mu to telo nechce dovoliť :?

Poslať Napísal: 28 Jún 2017, 11:24 

Na čo ste sa zameriavali pri výbere wc? Na značku a až potom na typ? Alebo najskôr na to, čo všetko wc má? Myslím, že aké splachovacie okruhy, ako sa čistí a takéto praktické veci?
Alebo dosť vie spraviť aj cena? Premýšľam nad tým, že ako to vyriešiť, ale neviem. Mám pocit, že je to všetko rovnaké tie wc.

Poslať Napísal: 11 Júl 2017, 07:21 

Janko píše:
Na čo ste sa zameriavali pri výbere wc? Na značku a až potom na typ? Alebo najskôr na to, čo všetko wc má? Myslím, že aké splachovacie okruhy, ako sa čistí a takéto praktické veci?
Alebo dosť vie spraviť aj cena? Premýšľam nad tým, že ako to vyriešiť, ale neviem. Mám pocit, že je to všetko rovnaké tie wc.

...na co?...na splachovanie, na prakticke veci ako je udrzba a podobne...toto vsetko o com pises, co treba riesit po praktickej stranke, to je velmi dolezite...pretoze to vacsinou potom pri pouzivani sa stane kamenom urazu...ze na taketo veci clovek najskor nemysli a potom to lutuje...my sme kupovali wc od znacky JIKA, tam co sa tyka takychto splachovacich okruhov a podobne veci...mam pocit, ze tie wc su super prepracovane a najma prakticky riesene...

Poslať Napísal: 19 Júl 2017, 06:42 

Koľko také dobré, kvalitné wc vôbec stojí? Aspoň približne? Svokrovci by sa chceli dať do prestavby kúpeľne a teraz je toto práve otázka, ktorú riešia, že koľko je taká prijateľná cena z wc. Nevedia sa dohodnúť, rozhodnúť, či radšej ísť do vstavaného alebo samostojaceho, čo si o tom myslíte, čo je z pohľadu praktickej stránky lepšie? Praktickejšie?

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre