Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 08 Máj 2017, 16:58 

Marko tvoja otázka smeruje na cenu, čomu celkom nerozumiem, keďže vyberáš wc. Toto je vec, ktorá sa vyberá podľa praktickosti, podľa jednoduchosti údržby. A nie podľa ceny. Čo z toho, že kúpiš nejaký lacný, keď za nejaký čas ho budeš chcieť vymeniť lebo nebude spĺňať to čo by si chcel, čo by ti padlo vhod a podobne. Dôležité je podľa mňa si napríklad aj ujasniť či chceš aj wc aj bidet, či len wc?

Poslať Napísal: 11 Máj 2017, 08:58 

Áno, tak splachujeme. Riešila som to pred nejakou dobou pretože som si začala čoraz viac všímať, že proste tie účty za vodu išli nejako hore. A po pravde som nechápala prečo. Potom som na to prišla a povedala som si, že investujem do wc, kde bude kombinované splachovanie a kde nebudem musieť potom riešiť koľko vody a podobne. Následne som pri výbere riešila aj také veci ako sú splachovanie kanáliky a podobné veci, nech sa aj to wc samotné prečistí aby som ho ja nemusela nejako drhnúť a rozhodla som sa pre wc od jiky :) a zatiaľ to teda považujem za dobrú voľbu, ešte by som chcela riešiť aj výmenu umývadla aby to s wc aj k sebe ladilo :)

Poslať Napísal: 12 Máj 2017, 06:14 

RenatkaMilekova píše:
Áno, tak splachujeme. Riešila som to pred nejakou dobou pretože som si začala čoraz viac všímať, že proste tie účty za vodu išli nejako hore. A po pravde som nechápala prečo. Potom som na to prišla a povedala som si, že investujem do wc, kde bude kombinované splachovanie a kde nebudem musieť potom riešiť koľko vody a podobne. Následne som pri výbere riešila aj také veci ako sú splachovanie kanáliky a podobné veci, nech sa aj to wc samotné prečistí aby som ho ja nemusela nejako drhnúť a rozhodla som sa pre wc od jiky :) a zatiaľ to teda považujem za dobrú voľbu, ešte by som chcela riešiť aj výmenu umývadla aby to s wc aj k sebe ladilo :)

Splachovacie kanáliky po celom obvode sú fajn voľbou. My už okolo roka máme také wc a som rád, že sme sa takto rozhodli, že sme tomu venovali čas a zamerali sa na viaceré veci nie len na spotrebu veci, ale aj na praktickosť. To naše wc má aj glazovaný vnútorný okruh, ktorý celkovo zabraňuje nejakému usádzaniu sa nečistôt a rôzny mikroorganizmov a taktiež sa pomerne dobre čistí.

Poslať Napísal: 12 Máj 2017, 08:40 

welok pytal si sa ze ci chce wc a aj bidet osobne my mame teraz tento problem ze sa nevieme zhodnut ja by som rad oboje ale moja zena tvrdi ze ked dame len jedno ze budeme mat aspon viac miesta avsak nie som celkom o tom presvedceny ci to bude spravne riesenie :roll:

Poslať Napísal: 14 Máj 2017, 10:26 

Tiež tej istej značky, ako máme aj my? Alebo nie? Keď si to tak napísal, tak to vyznelo, jak keby hej. Vieš čo ja som tiež rada, že sme to takto nakoniec rozhodli. Je veľmi veľa vecí, na ktoré sa treba pri výbere zameriavať, ale keď už si uvedomíš, ujasníš, čo vlastne všetko chceš, tak potom to je už pohodka. Jedna z vecí, na čo sa málokto zameriava je presne to čistenie, ktoré je v praxi veľmi dôležité riešiť ;)

Poslať Napísal: 15 Máj 2017, 09:02 

JurajGO píše:
welok pytal si sa ze ci chce wc a aj bidet osobne my mame teraz tento problem ze sa nevieme zhodnut ja by som rad oboje ale moja zena tvrdi ze ked dame len jedno ze budeme mat aspon viac miesta avsak nie som celkom o tom presvedceny ci to bude spravne riesenie :roll:

Záleží od toho koľko priestoru máš k dispozícii. Či budeš mať v kúpeľni dosť miesta na bežné fungovanie, keď tam dáš aj jedno aj druhé. V dnešnej dobe sa to už dá riešiť aj spôsobom, že dva v jednom alebo akoby som to nazval, to znamená, že budeš mať wc aj bidet v podstate v jednom, tým pádom si ušetríš miesto, ale po praktickej stránke o nič neprídeš, keďže budeš mať oboje. Podľa mňa by bolo v tvojom prípade na mieste sa aj nad niečím takýmto zamyslieť ;)

Poslať Napísal: 17 Máj 2017, 08:46 

akoze vzalo by nam to dost miesta ale myslim ze by sme vedeli nejako fungovat aj keby je tam menej miesta avsak polovicka o tom ani pocut aby som z toho este ukrojil takze budem musiet veru pouvazovat nad tym v tomto smere no neviem ani akoby sa ceny pohybovali keby som to riesil nejako v jednom budem si to musiet popozerat ze ako to vlastne take nieco funguje a ci je to prakticke

Poslať Napísal: 18 Máj 2017, 11:28 

JurajGO píše:

Juraj ahoj áno pýtal som sa. Keď chceš mať oboje, tak to veru vezme dosť miesta. Môj názor na toto po istých skúsenostiach je taký, že áno je dobré mať aj jedno aj druhé, ale keď sa dá tak v jednom, vieš čo tým myslím? Aby si mal aj dostatok miesta, ale zároveň aj aby si neprichádzal o výhody, ktoré bidet ako taký prináša. Dalo by sa to vyriešiť napríklad aj štýlom, že sprška k wc, ale to podľa mňa nie je najideálnejším riešením, teda keď sa na to pozerám po praktickej stránke ;)

Poslať Napísal: 18 Máj 2017, 11:31 

RenatkaMilekova píše:
Tiež tej istej značky, ako máme aj my? Alebo nie? Keď si to tak napísal, tak to vyznelo, jak keby hej. Vieš čo ja som tiež rada, že sme to takto nakoniec rozhodli. Je veľmi veľa vecí, na ktoré sa treba pri výbere zameriavať, ale keď už si uvedomíš, ujasníš, čo vlastne všetko chceš, tak potom to je už pohodka. Jedna z vecí, na čo sa málokto zameriava je presne to čistenie, ktoré je v praxi veľmi dôležité riešiť ;)

Áno, tiež máme od Jiky. To máš pravdu a najmä keď si vezmeš, že toto rozhodnutie len tak nezmeníš, že predsa len to je na dlhú dobu a ak sa zle rozhodne človek teraz tak sa to s ním bude tie roky viesť, preto sme toľko dbali na správny výber aby to bolo všetko ok. Z môjho pohľadu sme urobili dobré rozhodnutie, aj čo sa týka značky, aj samotného typu wc a všetkých vlastností, ktoré má. Ale každý máme iné nároky a požiadavky, niekomu možno by naše wc nemuselo vyhovovať :roll:

Poslať Napísal: 22 Máj 2017, 08:23 

Welok píše:
Juraj ahoj áno pýtal som sa. Keď chceš mať oboje, tak to veru vezme dosť miesta. Môj názor na toto po istých skúsenostiach je taký, že áno je dobré mať aj jedno aj druhé, ale keď sa dá tak v jednom, vieš čo tým myslím? Aby si mal aj dostatok miesta, ale zároveň aj aby si neprichádzal o výhody, ktoré bidet ako taký prináša. Dalo by sa to vyriešiť napríklad aj štýlom, že sprška k wc, ale to podľa mňa nie je najideálnejším riešením, teda keď sa na to pozerám po praktickej stránke ;)

rozumiem ti welok co tym myslis lenze neviem ci ozaj dokaze splnit dva v jednom taky ucel ako dokaze splnit zvlast bidet a wc rozumies teraz ty mne? sprsku riesit nechcem to veru nie nezda sa mi to vobec prakticke a myslim ze skor by voda bola vsade inde len nie tam kde by mala byt ale tebe sa to riesenie zrejme tiez nepozdava ked si napisal ze sa ti to nezda ako najidealnejsie riesenie ci?

Stránka 11 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre