Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 06 Júl 2016, 18:48 

Ide o to, že mnoho ľudí pri výbere wc a celkovo sanity dbá najmä na cenu a nie na praktickú a estetickú stránku. Čo sa týka ceny tak najvýhodnejšie vychádza samostojace wc. Ale čo sa týka praktickej stránky a najmä šetrenia priestoru v kúpeľni tak je lepšie mať závesné. Ale kvalita samotného wc.. no neviem ja osobne mám overenú jednu značku sanity a radšej s nejakými lacnými napodobeninami neriskujem :-)

Poslať Napísal: 07 Júl 2016, 15:56 

My máme závesné wc aj bidet ale oboje nie klasické oblé ale hranaté a tak isto aj umývadlo. Manželke sa to veľmi páčilo tak som jej na to pristúpil. Bál som sa, že hranaté wc a bidet bude nepraktický ale mýlil som sa v praxi je to skoro to isté ako oblé. Len určite to lepšie vyzerá. V dnešnej dobe už aj kúpeľňa by mala moderne vyzerať :mrgreen:

Poslať Napísal: 08 Júl 2016, 08:43 

to akoze chces mi povedat, ze vsetko v kupelni si daval od jednej znacky? ty si ju uz mal niekedy vyskusanu ked si sa pre nu rozhodol ci?
Welok to mi je jasne ze by to malo aj na oko dobre posobit len neviem po akej znacke sa pozerat aby sa mi nerozpadlo alebo co 8-)

Poslať Napísal: 08 Júl 2016, 10:37 

Jasné, že som dával. U mňa je to tak, že akonáhle viem o niečom, čo mi vyhovuje, že viem že je to kvalitné, tak proste idem do toho. Nech to stojí čo to stojí.. :-) Áno, predtým, čo sme bývali v byte tak tam bola tiež celá sanita jednej značky a boli sme s ňou spokojní a keď sme sa rozprávali s prenajímateľom bytu tak hovoril, že vyskúšal viacero značiek, že menil wc asi trikrát, ale že až teraz je spokojný s tým čo tam dal.

Poslať Napísal: 11 Júl 2016, 13:42 

tak wc sa snáď len tak nerozpadne, či? :-) ale viem čo myslíš. Podľa mňa sa neoplatí vyberať čo sa týka wc a takto celkovo kúpeľňu najlacnejšiu. Určite sa oplatí do nej investovať a vyberať skôr z takých známejšich značiek ako napríklad Jika, Siko a podobne. Osobne by som do nejakých neznámych radšej nešiel. Aby sa náhodou nestalo, že budeš mať nejaký problém a nebudeš ho mať s kým riešiť alebo čo..

Poslať Napísal: 12 Júl 2016, 13:06 

Welok ale kde máš istotu, že človek nebude mať problém aj s týmito známejšimi značkami?

Poslať Napísal: 13 Júl 2016, 12:32 

kde máš istotu? z môjho pohľadu známa značka ktorá je na trhu už dlhé roky a má nejakú minulosť je istota. Ale tak to je môj názor. Nehovorím, že so mnou musíš súhlasiť. Ja som ti chcel len pomôcť vzhľadom na moje skúsenosti :-)

Poslať Napísal: 14 Júl 2016, 17:19 

Siko sice je znama znacka ale ja som mal s nimi problem, co sa tyka dodania tovaru takze tym by som sa oblukom vyhol. Mozno som len nemal stastie alebo neviem ale osobne by som od nich uz nic nebral. :oops:

Poslať Napísal: 14 Júl 2016, 18:04 

WELOK a ty si kupoval teraz niekedy wc? Ja som videl, ze teraz su tie wc-ka uz aj s roznym oplachovacim okruhom a takymito vecami, ale celkom tomu nerozumiem na co to sluzi a ci sa oplati si za to priplatit alebo ako :|

Poslať Napísal: 18 Júl 2016, 11:40 

Áno nedávno. My sme si vybrali wc, ktoré má systém splachovacích kanálikov po celom svojom obvode plus glazovaný vnútorný kruh. Podľa mňa každý benefit, ktorý takéto wc ponúka je výhodný a má svoje opodstatnenie. Keď si len vezmeš, že ten glazovaný vnútorný okruh, tak sa ľahko čistí a zároveň zabraňuje usádzaniu nečistôt a rôznych mikroorganizmov :-)

Stránka 2 z 15 [ Príspevkov: 149 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre