Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 10 Júl 2020, 10:06 

Iba olej? To mi chceš povedať, že ten mi dokáže ochrániť pred daždom, slnkom a proste celkovo pobytom vonku? Ja nemám v pláne ten nábytok nejako schovávať, síce bude akože v altánku ale keď fúka tak tam aj tak naprší, na boku krytý nie je a slnko tam svieti prakticky celý deň

Poslať Napísal: 10 Júl 2020, 13:11 

co sa ti na tom nezda? olej moze mat tak isto dobre ochranne ucinky. to sa ti krasne vpije do dreva a chrani ho

Poslať Napísal: 13 Júl 2020, 22:28 

co stoji ten specialny olej?...

Poslať Napísal: 13 Júl 2020, 23:16 

Stačí to úplne keď si vyberieš ten správny. Tento nie je vôbec drahý a mne vydá aj na viackrát, teda minimálne na dva, ešte sa mi ani raz nestalo, že by som ho minul celý, ľahko sa rozotiera takže nemusíš dávať nejakú hrubú vrstvu. To drevo to aj tak vsiakne dnu všetko

Poslať Napísal: 14 Júl 2020, 13:34 

Ako poviete teda :D Veď koniec koncov ja som sem prišiel po radu, lebo som sa nevedel rozhodnúť. Som už viac naklonený tomu drevenému nábytku ale musíme ešte nejaký poriadny nájsť. Lebo myslím, že aj od toho závisí koľko vydrží. A rovno kúpim potom aj olej. Koľko to potom treba nechať schnúť? A stačí jedna vrstva?

Poslať Napísal: 14 Júl 2020, 14:04 

asi sme sa trochu nepochopili lebo ja som chcel vediet presnu cenu toho oleja...

Poslať Napísal: 14 Júl 2020, 14:18 

to mas uplne jednoduche, nazov vies, nastartuj google a aha https://www.efarby.sk/drevolux-olej-na- ... ?var=22850, to je len jeden z mnoha e-shopov co mi vyhodilo, samozrejme cena sa moze lisit takze mas na vyber a vies cenu hned ;) netreba vzdy cakat kym ti vsetko same spadne z neba. hlavne akoze ked to potrebujes, tak je lepsie si to niekedy takto najst aj sam lebo vsade maju ine dodanie, tak uz ty vies ci ti to ponahla alebo nie. popripade ti moze byt najlepsie si rovno vybehnut niekam do obchodu kde ho maju a tam sa informovat o cene

Poslať Napísal: 15 Júl 2020, 09:22 

vdaka! ved to, ze tie ceny su vsade ine proste. a ta pixla mi na kolko vystaci?

Poslať Napísal: 15 Júl 2020, 10:39 

@Moriak netrvá to dlho, za nejaké 4 hodinky už proti prachu a potom ak by si chcel dávať ešte jednu vrstvu tak za 24 hodín

Poslať Napísal: 19 Júl 2020, 11:02 

V 2014 sme kúpili 6 miestny nábytok z umelého ratanu za 500€ a tak aj dopadol, bol pod strechou, nepršalo na neho a ani nesvietilo slnko, aj tak sa začal rozpadávať po pár mesiacoch. Potom sme kúpili v roku 2015 záhradný nábytok pre 7 osôb tuším od firmy Ratanea, bol síce v cene 1400€ a nemá žiadnu chybu, jedine podušky sú už mierne vysedené. Netreba sa o neho starať. Takže ak máte zlé skúsenosti s nábytok z umelého ratanu, tak preto, lebo ste kupovali nábytok v nízkych cenách (nízkej kvalite).

Stránka 7 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre