Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 02 Júl 2020, 12:46 

Ja hlasujem za drevený ;) To je proste klasika a keď sa oň staráš tak ti vie vydržať roky. Kdežto ten ratanový síce vyzerá možno pevne keď je nový ale už po prvej sezóne zbadáš, že sa tak len tváriť. To je moja osobná skúsenosť. Už som sa dostatočne poučil pri viacerých veciach, že je lepšie radšej investovať do kvality na prvý krát ako kúpiť lacnejšie ale za to častejšie

Poslať Napísal: 03 Júl 2020, 09:35 

Podobne, my máme tiež na terase drevený nábytok, starám sa oň tak ako treba a tak ho máme už niekoľko rokov. Ja som celkovo veľmi zaťažený na drevo

Poslať Napísal: 03 Júl 2020, 11:48 

Veď to ma práve ale odrádza od toho drevo, že to treba furt niečím natierať a schovávať to keď prší nech to nezačne hniť a podobne, proste neviem či mám na to nervy. Aj keď hej je pravda, že vyzerá to lepšie ale to tiež záleží od vkusu

Poslať Napísal: 06 Júl 2020, 09:46 

-ale to si nemusis predstavovat tak, ze to budes natierat pomaly kazdy tyzden
- u nas napriklad natierame raz za rok a to uplne staci, vtedy si spravime brigadu s muzom a za chvilku mame hotovo

Poslať Napísal: 06 Júl 2020, 12:08 

Presne tak, nemusíš sa báť, že by si pritom trávil každý víkend alebo čo. Stačí raz len aby to bolo pred sezónou

Poslať Napísal: 07 Júl 2020, 10:58 

Čím to teda ale natierate keď to stačí raz za rok? Nie je to proste zbytočná robota keď môžem mať také, ktoré nemusím natierať?

Poslať Napísal: 07 Júl 2020, 13:57 

To je iba tvoja vec. Pokiaľ nemáš problém s tým, že nebudeš mať drevený nábytok tak ho nemaj. Lebo mi príde, že si sa pýtal ale naše odpovede sa ti moc nepáčia. Že proste inklinuješ k niečomu inému. Ale to vôbec nevadí veď každému sa páči niečo iné, to treba rešpektovať. Ale čo sa týka toho dreva tak napríklad drevolux má impregnačný olej na nábytok a ten stačí dať pred sezónou a chráni ti ho pred slnkom aj pred vlhkosťou

Poslať Napísal: 08 Júl 2020, 10:09 

Presne ten používam aj ja! Hlavne kvôli tomu,že mám rád drevo a tento olej ho chráni ale zároveň pekne zvýrazní kresbu dreva

Poslať Napísal: 08 Júl 2020, 12:35 

Podla mna je to jedno...o vsetko sa treba starat....akykolvek nabytok si kupis, nemozes ho nechat tak, sem tam ho treba umyt, schovavat na zimu a podobne...nemas ani jeden bez starosti...prakticky to plati uplne pre vsetko, proste ked chces aby ti ta vec vydrzala tak sa musis o nu starat a bodka...

Poslať Napísal: 09 Júl 2020, 20:34 

Presne tak, každá vec v domácnosti od tých najmenších po najväčšie proste potrebuje nejakú starostlivosť

Stránka 6 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre