Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 27 [ Príspevkov: 268 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 15:35 

@Gazdíík - len to natieraj už keď to budeš mať vonku nech to máš na vzduchu ale veď to ty pravdepodobne vieš. a čím budeš natierať?

Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 21:09 

Zdravím, ako často prosím vás natierate nábytok olejom? Stačí to raz za rok?

Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 22:00 

minimálne jedenkrát za rok to treba pretrieť ale niekto to robí aj dvakrát, pred sezónou a po sezóne ale je to na tebe viac menej

Poslať Napísal: 09 Apr 2020, 12:59 

Ale raz bude teda stačiť hej? Chcel by som aby mi vydržal čo najdlhšie, nech nemusím o dva - tri roky kupovať ďalší, tento je aj kvalitnejší ako sme mávali doteraz ale chcem tomu aj dopomôcť

Poslať Napísal: 09 Apr 2020, 22:02 

áno, to by malo v pohode stačiť. poprípade sa skús ešte informovať aj v tom obchode kde ste ho kupovali akú starostlivosť by odporúčali

Poslať Napísal: 09 Apr 2020, 22:35 

ano...ja tiez natieram iba raz rocne je to v pohode...cim chces natierat?

Poslať Napísal: 11 Apr 2020, 22:15 

Vďaka za rady teda. Okolie ma varovalo, že o to s treba príliš starať a podobne, že mám kašlať a drevo ale ako vidím tak to nie je až také náročné. Taká bežná údržba čo sa má robiť aj pri všetkom ostatnom. Vieš čo mám zatiaľ taký olej vyhliadnutý

Poslať Napísal: 11 Apr 2020, 22:53 

nie je za co...aky konkretne?..

Poslať Napísal: 12 Apr 2020, 21:13 

Mám taký doma ešte čo mi dal sused čo on neminul celý, ledva polovicu, je to drevolux nejaký akože špeciálne určený na nábytok drevený. Len sme sa nevedeli zhodnúť, že koľkokrát natierať. Lebo on mi povedal, že natiera len raz za dva tri roky, že to stačí ale mne to prišlo málo

Poslať Napísal: 12 Apr 2020, 21:58 

môže byť...niekto to takto "fláka" aby ušetril ale z dlhodobého hľadiska sa to nevypláca...radšej takto každý rok kúpiť olej a vydrží nábytok oveľa dlhšie a nemusím kupovať po pár rokoch zase nový...plus aj nejako vyzerá...

Stránka 4 z 27 [ Príspevkov: 268 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre