Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 30 z 36 [ Príspevkov: 357 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 12:57 

Trundzi tak nebudem ti tvrdit, ze nie. Ale nastastie to nebolo take hrozne, tak to islo pomerne rychlo. Horsie by bolo nejaky plot alebo take nieco smirglovat takto rucne. No jasne, uz je to aj ponatierane, vyschnute a pouzivame dalej. Kym je este taketo pocasie, tak ju tam necham a uvidim potom, ze co v zime. No co ti poviem, paci sa mi to. Vyzera minimalne stokrat lepsie ako predtym.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 10:34 

… silvverst… ono dnes uz tie prostriedky, alebo ako by som to tak vseobecne pomenoval, maju v sebe viacero zloziek... cize skutocne kolkokrat staci proste kupit len jednu vec a nie je potrebne nakupit za tasku kadecoho...

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 12:10 

@OOleg hej to máš pravdu, videla som už aj také nielen takto lavičky ako v mojom prípade, ale aj celé podlahy, kde bolo prosto vidno, že za celú dobu sa o to nik nestaral. Veľká škoda podľa mňa. Lebo zase nie je s tým toľko roboty, že by sa to nevyplatilo.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 08:25 

trundzi tak to asi teda radsej este teraz porobim. akoze myslim si, ze by to vydrzalo aj do jari, ale naco to budem silit a predlzovat, ked sa mozem o to teraz postarat a uz to bude vlastne charanene aj pocas zimy. tak toto by som mal asi vyriesene, to porobim este tento mesiac, v decembri bude zase kopec inej roboty. len potom sa naskyta otazka, ze co by bolo najlepsie pouzit na to.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 09:16 

hnedovlaska pokial to drevo nie je napadnute alebo ozaj do hlbky znicene, tak sa to stale da zachranit. bruska do ruky a ide sa na to, aj ked to bude asi trvat o nieco dlhsie ako v tvojom pripade, ale myslim si, ze sa vyplati do toho ist. podla mna lepsie takto chranit a zachranit veci, ktore mame ako kazdu chvilu kupovat nieco nove a dokolecka takto fungovat.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 12:17 

Fuscher a nie je to tak, že niektoré tie oleje obsahujú už aj penetráciu? Že tým pádom nie je potrebné kupovať viacero produktov ale je to obsiahnuté už priamo v tom hlavnom nátere?

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 13:45 

@OOleg súhlasím s tebou, treba mať takýto prístup k tomu a nie silou mocou len kupovať stále nové a nové veci. Treba sa vedieť aj postarať o to, čo máme. Však pozri napríklad na mňa. Tiež som mohla vyhodiť tú lavicu a kúpiť miesto nej niečo iné. Ale slúži nám dobre, len jej bolo treba venovať trochu času a dať ju na poriadok. A funguje sa ďalej. Ono keď sa použije ten prostriedok alebo náter kvalitný, tak to aj niečo znesie.

Poslať Napísal: 22 Nov 2021, 07:31 

Rybak akurát sme to so švagrom cez víkend riešili, že prečo sa ľudia automaticky boja do niečo púšťať, keď sa zozimí vonku. A prišli sme na to, že fakt nevieme. Veď ono sa aj lepšie robí, keď slnko nepečie a nepraží. Napríklad pri takomto natieraní si myslím, že je to prijateľnejšie počasie. No ale aby som sa vrátil k téme. Tak máš aspoň vybraté, či olej, lak, lazúra alebo niečo obdobné sa bude dávať? Chceš zachovať pôvodný odtieň alebo dodať tomu nejaký šmrnc, ako sa hovorí?

Poslať Napísal: 22 Nov 2021, 07:34 

Syndia84 hej hej, to máš pravdu, že plocha to nebola veľká, tak to bolo hádam v pohode. A tak aj by bolo asi zbytočné kupovať alebo zháňať brúsku, keď len čisto toto si išla robiť. A dala si len toto, čo sme spomínali, či aj nejaký lak nakoniec alebo také niečo?

Poslať Napísal: 23 Nov 2021, 07:30 

Ahojte, ja sa chcem informovať skôr pre mojich rodičov, že ako je to s drevenou podlahou na terase. Ako často to treba niečím ošetrovať a či je potrebné to každý raz a prebrúsiť. Tak celkovo, či by mi niekto vedel poskytnúť nejaké rady.

Stránka 30 z 36 [ Príspevkov: 357 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre