Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 26 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 11:07 

syndia84 v prípade ak si dohodnutá s predajcom, že poskytuje také služby, že toto zabezpečuje vo vlastnej réžii, tak nie. ale vo väčšine prípadov ti predajca proste len dodá materiál a položí podlahu, ak ste takto dohodnutí. ale už táto nasledovná starostlivosť je na tebe. preto by som ti odporučil vybrať niečo kvalitné na túto prvotnú údržbu. podľa mňa najviac záleží na tej prvej. ako samozrejme netreba zanedbať ani ďalšiu starostlivosť.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 10:21 

Ďurino tak jasné, dá sa to aj takto. Potom to máš ozaj bez roboty na budúci rok. Si to odmakáš teraz. Niektorým veciam je možno aj lepšie, keď sa takto ošetria, že po sezóne a nečaká sa zbytočne. A ideš dávať olej alebo lazuru alebo to lakovať, či čo máš vlastne vybraté? Neskúšal si sa ísť priamo do predajne na to popýtať?

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 11:21 

Trundzi mam jednu kamaratku, ktora ked davali domov drevenu terasu, tak bolo potrebne taketo osetrenie a robili si to sami vsetko. Len mi napadlo, ci je to vlastne zakazdym takto, alebo je aj nejaka ina moznost, ako sa to da vybavit. A co by si teda ty odporucil? Aky pripravok na to pouzit? Ci ty priamo nemas s tym skusenost? S tym suhlasim, ci uz ide o prvu, druhu alebo xtu udzbu, kazda jedna je dolezita.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 13:23 

Fuscher zatiaľ som sa nebol pýtať, ale v robote mi vedúci hovoril o Drevoluxe, tak sa chystám pozrieť si toto. Hovoril mi, že on ten používa už dlhé roky. Nevedel mi ale tiež povedať, čo by bolo lepšie. Že možno keby videl naživo ten nábytok. Ale kvôli tomu ho domov volať nemám v pláne. Uvidím, či sa v tom budem vedieť aj sám zorientovať. Akože ak nie, tak mi nerobí problém sa ísť na to popýtať.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 09:20 

hnedovlaska ale to vobec takto neber, vsak ti ludia su tam na to, aby ti poradili ked nevies. keby chodil takto kazdy pripraveny a presne vedel, co chce, tak by stacilo, keby vsetko funguje online. cize z toho stres nemaj. normalne pytaj radu, ked si si nie ista niecim. vyslovene potrebny nie je. niekto ho zvykne davat, niekto nie. to je uz na tebe, ako by si sa rozhodla s nim.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 11:16 

Ďurino tak sú len dve možnosti, buď ti bude stačiť ten popis, ktorý si vyhľadáš a podľa toho sa rozhodneš, alebo keď si nebudeš istý, tak pôjdeš za predajcom. Prípadne to môžeš skombinovať. Ale značku už vieš, ktorú budeš pozerať, takže sa máš od čoho odraziť. Ono sa dajú takéto produkty objednať aj z eshopov často, takže si vieš dohľadať tie info, že ktorý olej alebo lazúra sa na čo používa.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 07:28 

syndia84 s terasou priamo nie, tu drevenú nemám. ale nábytok zahradný, o ten sa starám pravidelne. tak vyberáš medzi olejom a lazúrou vlastne. olej ten je číri a lazúra ti dodá aj nejakú farbu. to si vieš vybrať podľa ponuky a podľa toho, ako si to prestavuješ vo výsledku. ja zvyknem dávať len olej. nepotrebujem viacej, len nech je to ošetrené a chránené.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 13:27 

Fuscher som si to pozrel na stranke Chemolaku, tak boli fajn popisy k tomu a vybral som si. S tym som siel potom za predajcom. Som si pripadal, ze ho vlastne ziadan o nejake schvalenie, ci som si dobre vybral. Ale povedal hned, ze jasne, ze dobra volba. Takze takto som pochodil. Aj som ostal vsak pri tej znacke, co mi bola odporucena. Kedze sa v tom nejak nevyznam, tak som spoliehal na tuto radu.

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 13:59 

@OOleg no takto ti poviem, vybrala som sa ja do tej predajne nakoniec a zobrala som prvé, čo mi predajca poradil. Reku čo ja sa už len našpekulujem. Všetko to bola pre mňa španielska dedina. Tak moja teória prvotná úplne zlyhala. Ale tak ako píšeš, že na to sú tam tí ľudia, aby mi poradili, tak aj bolo. Som musela dobre naraziť, alebo druhá možnosť, že pán bol trpezlivý typ.

Poslať Napísal: 15 Okt 2021, 11:07 

hnedovlaska akoze prve? uplne, ze prve, ci od tej znacky, co som ti spominal?

Stránka 26 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre