Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 28 [ Príspevkov: 274 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 10 Aug 2021, 19:43 

No a aku teda tentovrstvovu ci hrubo? Aky je medzi tym vlastne rozdiel? Aj znamy mi povedal, ze lazuru, no nepovedal aku a ja neviem ktora by bola na to najlepsia

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 18:37 

no treba si najst zakladne rozdiely medzi nimi a na ake drevo su vhodne a ci do exterieru alebo interieru :) ja som si zvykol pouzivat drevolux, na stranke nadrevo.sk najdes aj rozdiely medzi lazurami. je to tam dobre napisane, ze to pochopi kazdy ktoru lazuru na co pouzit :)

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 19:00 

stranka na dobré tipy potešila aj mňa :) s lazúrou od nich skúsenosť mám ale s olejom ešte nie, nebola príležitosť :) tež by som poradila rovnako :)

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 16:12 

Dakujem, za pomoc, pozrela som a aj som si to vsetko precitala. Dobre napady su tam aj vysvetlenie ako a co, to je fajn. Ked ze nie vsetci sa vyzname v takychto veciach, dobry napad ta stranka :)

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 20:45 

za malo aj nabuduce :) je to tam dobre rozpisane, tie rozdiely lazur su mozno v niecom nepatrne no pritom podstatne :) nie na kazde drevo sa hodi lazura a ked treba rozoznat ktora je na to naj :) hadam si nasl taku ktora ti bude vyhovovat

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 19:40 

Vyzera, ze asi nasla,zaujala ma halvne tat lazura ekologická tenkovrstva lazura s obsahom oleja a vosku, to by mohlo splnat moje ocakavania a hlavne splna, ze sa hodi na to co ju chcem. Mala by byt matna co mi tiez vyhovuje tak zatial vyhrava ta :)

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 20:11 

tých lazúr je veľké množstvo, je z čoho vyberať a keď má na to človek čas si to všetko prečítať, tak si nájde to svoje, ôen treba mať čas :)

Poslať Napísal: 14 Aug 2021, 10:00 

je ich vela, lebo je aj vela druhov dreva :) a od koho je ta lazura ak sa smiem opytat? ekologicka je sice fajn, len neviem aka je kvalitou

Poslať Napísal: 15 Aug 2021, 20:57 

Vies co od Drevoluxu, pozerala som si tu stranku aj mnohe ine a ona mi tak padla do oka. A ked ze mame nedaleko aj predajnu chemolaku, tak sa ta chcem ist priamo opytat ci by na to bola vhodna. Oni by to mali vediet najlepsie, tak som zvedava ci ano alebo mi daju nejaku inu na vyber :)

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 08:19 

tak to moze byt oni maju takeho eko natery :) dobre si vybrala, uz si ju aj pouzila ci este brusis?

Stránka 22 z 28 [ Príspevkov: 274 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre