Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 24 [ Príspevkov: 232 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 13:59 

včera som využil pekné počasie a konečne som natrel všetko čo som potreboval a chcel. treba využiť počasie kým zase neprší :)

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 08:17 

Tiež som si dal včera takú rozcvičku a natrel som celú terasu :) Tento olej je lepší ako ten čo som použil minulý rok, oveľa lepšie sa siakol a odtieň je taký jednotlivý, predtým som tam mal také ako rôzne odtiene by som povedal, neboli to fľaky, no teraz sa mi to páči viam. Uvidíme ako to bude počase

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 13:17 

mohol by si mi napisat kay olej si pouzil a preco? zdedzili sme malu zahradku a je tam chatka s melaou drevenou terasou a chceli by sme ju svojpomocne opravit a zrenovovat

Poslať Napísal: 04 Jún 2021, 08:33 

v prvom rade ju treba skontrolovať, ak vieš čím bola ošetrená, bod pre teba. skontroluj ci nie je zhnita niekde zospodu popripade plesniva, potom ju obrus a osetri az potom ries olej na nu

Poslať Napísal: 04 Jún 2021, 12:32 

toto vsetko sme uz urobili :) len teraz by sme to radi niecim osetrili, tak aby sme zanechali strukturu dreva popripade ju este zvyraznili

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 08:04 

No na to čo chceš je lepší olej, aké je to drevo vieš? Podľa toho sa dá ideálne vybrať aj olej alebo ak chceš tak lazúru

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 14:04 

to aj na tomto zalezi? no ake drevo to je veru neviem, nerobil som to ja ale predchadzajuci majitel :/ je nieco univerzalne?

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 08:38 

urcite existuje nieco univerzalne, treba zajst do predajne a opytat sa priamo tam, budu ti tam vedeit ponuknut nejaku variantu

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 10:03 

ja som si pozerala na internete oleje, ale vobec sa v nich nevyznam su tam rozne no akosi mi nic nesedi na tu nasu terasu :/

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 20:16 

Olej by sa mal vyberať podlľa toho aké je to drevo tvrdé, preto som sa ťa pýtal z akého dreva je spravená :) Ono natrieť to prvým čo uvidíš nie je veľmi rozumné. Treba sa poradiť, na každen tej pixličke máš napísané na čo je daný produkt dobrý

Stránka 18 z 24 [ Príspevkov: 232 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre