Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 15 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 13 Nov 2020, 21:20 

Kde sa dá teraz kúpiť? A cena prosím ťa? To je akože určené len čisto na záhradný nábytok?

Poslať Napísal: 14 Nov 2020, 23:37 

teraz normalne v nejakych predajniach specializovanych alebo aj v tych velkych obchodoch so stavebninami...ved mas vsetko normalne otvorene...cena je rozna pozri na nete ale nie je to nic strasne neboj...

Poslať Napísal: 15 Nov 2020, 21:51 

Jaj jasné, tak pôjdem to pozrieť. Cenu som teda čakal niečo konkrétnejšie :lol: :lol: Ale nájdem si to

Poslať Napísal: 15 Nov 2020, 22:53 

co by ste spravili na mojom mieste? kupili sme chatu, okolo celej chaty je nieco ako terasa. drevena samozrejme ale uz nie je v najlepsom stave. myslite, ze by sme ju mali celu vymenit? alebo sa da nejako zachranit?

Poslať Napísal: 16 Nov 2020, 12:50 

fotku nemas nahodou? ja by som ale navrhoval rozobrat a spravit terasu iba vpredu. naco vam to je okolo celej chaty?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 20:27 

@karolhal a naco budes niekam chodit? ved si ho objednaj z netu, tam ho podla mna najdes lacnejsi este, ja som si uz od jari tak na to zvykol

Poslať Napísal: 18 Jan 2021, 02:27 

Teodor Majtlan píše:
@karolhal a naco budes niekam chodit? ved si ho objednaj z netu, tam ho podla mna najdes lacnejsi este, ja som si uz od jari tak na to zvykol

Ja som tiež objednával závesnu hojdačku z moebelixu ešte som našiel aj kód na http://www.bonipo.sk/obchody/moebelix-sk kde som užetril 30€ :) Hojdačku sme zatiaľ mali iba prve leto ale môžem odporučiť. ;)

Poslať Napísal: 17 Feb 2021, 00:37 

Drigix píše:
rozberal som to s kamosom a bavili sme sa o tom, ze najlepsie je asi pockat kym otvoria normalne tie obchody lebo objednavat to z netu bez toho aby si to videl to sa nam moc nepozdava. istota je istota predsa len

doporucuju nakupovat ted pres internet, nic lepsiho se vymyslet neda. hodne obchodu jako treba Mobelix nabizeji dopravu zdarma, takze se da zbozi vyzkouset a pripadne do 14 dnu zaslat zpet.

Poslať Napísal: 20 Apr 2021, 14:26 

Potrebujem radu, mám záhradný nábytok, ktorý je z dreva a už má nejakú tú sozónu za sebou. Je plne funkčný, bez popškodenia. Len by potreboval ošetriť. Čím by ste mi poradili ho ošetriť aby vydržal ešte pár rokov, nebol zrovna najlacnejší

Poslať Napísal: 21 Apr 2021, 11:07 

z akeho dreva je ten nabytok? chces ho len osetrit alebo chces aby mal aj inu farbu? nemozes to hocicim natriet, treba dobre vybrat

Stránka 15 z 21 [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre