Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Nábytok z poľska ? Skusenosti
 Poslať Napísal: 30 Jan 2015, 15:47 

Máte niekto skúsenosti s nábytkom z poľska ? Kupovali sme tam už rôzne svietidla, ale časom sa pokazili možno sme mali ,,zleho dodávateľa,,. Chceme tento rok spraviť kompletnú rekonštrukciu bohužiaľ nemáme stovky tisíc eur takže chceme ušetríť kde sa da. Nemáte prosím niekto overeného dodávateľa z poľská ?

Poslať Napísal: 02 Feb 2015, 12:54 

Dobré svietidlá sú aj v Ikei a Kika za dobrú cenu, poliakov nechaj tak.

Poslať Napísal: 09 Feb 2015, 19:59 

staci ist do mobelixu a popozerat sa na vystavene kusky....sprcha sa kyvala ako na spadnutie, vsetko bolo take ako detske hracky, a gauce vsetky mali hryzavu latku....takze to su smejdy....urcite existuju aj kvalitne polske veci ale tie si teba pohladat

Poslať Napísal: 18 Feb 2015, 10:20 

Moja skusenost s kuchynskou linkou z PL , na prvypohlad super , pridete blizsie a vidite ze dvere su nejake uzucke a lahke ( drevo-trieska ) , uchytky neboli nic moc tak sme ich vymenili za lepsie . Inak spokojnost bola cca.rok aj pol , potom sme si vsimli ze od vlhosti sa nam vydula skrynka v ktorej je dres .

Treba to brat tak - ak je cena srasne nizka niekde predsa vyrobca usetrit musel a aked vam zostane napriklad rucka z dveri v ruke neplacte , kupite novu a ide sa dalej ;) Za tu cenu aj keby ste kazdy rok kupovali Linku made in PL stale ste v pluse ;)

Poslať Napísal: 18 Apr 2015, 23:49 

JanulkaPiskova píše:
Moja skusenost s kuchynskou linkou z PL , na prvypohlad super , pridete blizsie a vidite ze dvere su nejake uzucke a lahke ( drevo-trieska ) , uchytky neboli nic moc tak sme ich vymenili za lepsie . Inak spokojnost bola cca.rok aj pol , potom sme si vsimli ze od vlhosti sa nam vydula skrynka v ktorej je dres .

Treba to brat tak - ak je cena srasne nizka niekde predsa vyrobca usetrit musel a aked vam zostane napriklad rucka z dveri v ruke neplacte , kupite novu a ide sa dalej ;) Za tu cenu aj keby ste kazdy rok kupovali Linku made in PL stale ste v pluse ;)

si robis prdel.. tak ked ti to vyhovuje zit ako v chlieve a kazdu chvilku dokola nieco opravovat.. ok.. bezny clovek si hlada oddych a nie pracu stale dokola.. a tu istu.. tak skonci v praci a mozes si sam doma vyrabat a struzlikovat vsetko..ked to je tvoj ciel, ani auto nebudes potrebovat na dochadzanie do prace :lol:

Poslať Napísal: 19 Apr 2015, 08:44 

Preco ked si niekto nakupuje nabytok z polska musi zit v chlieve ? Skus sa pozriet nato s ineho pohladju, kazdy nadava na činu ze tam je vsetko nekvalitnr a podobne, ale opak je pravdou spickove pocitace, kvalitne oblecenie poprednych znaciek pochadza z ciny.

Pokial ide o nabytok zas ja mam len pozitivne skusenosti, co som kupila v polsku vsetko zatial sluzi, a ci islo len o nejaku ,,ziarkovku,, alebo cely nabytok, obcas sa stale ze aj nova audi sa pokazi.

Poslať Napísal: 25 Apr 2015, 13:21 

Ahoj, aj my sme teraz renovali celý byt. Kúpili sme aj novú kuchynskú linku, lebo sme mali už starú. My sme kúpili nábytok tu. http://www.novynabytok.sk/sedacky-153/rohove-64657/ ... Sme spokojný, takže môžem len odporúčať! :)

Poslať Napísal: 26 Apr 2015, 11:00 

Ahoj! A si spokojná s nábytkom z poľska? ja som počula, že aj z česka sú celkom fajn ponuky tak teraz sa neviem rozhodnúť čo robiť...

Poslať Napísal: 26 Apr 2015, 11:03 

Sisa25 ja mám nábytok z vysnenynabytek.cz a neviem si ho vynachváliť... určite by som si na tvojom mieste radšej vybrala našich západných susedov, nie sú až taký drahý a si myslím, že kvalita je oveľa lepšia ako od poliakov...

Poslať Napísal: 28 Júl 2015, 01:20 

aj ja som spokojná s nábytkom z Čiech, skúšali ste už kupovať zo zahraničia cez internet?

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre