Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Jún 2017, 11:28 

Nábytok z Poľska už nikdy viac §!!!! Nekvalitný a rozpadáva sa. To si radšej kúpte nábytok keď je v akcii vo veľkých supermarketoch - cena podobná, kvalita omnoho vyššia
https://www.letakomat.sk/tesco/aktualny-letak-201725-hypermarket/?page=35#preview

Poslať Napísal: 21 Jún 2017, 19:16 

Jaromíra píše:
Máte niekto skúsenosti s nábytkom z poľska ? Kupovali sme tam už rôzne svietidla, ale časom sa pokazili možno sme mali ,,zleho dodávateľa,,. Chceme tento rok spraviť kompletnú rekonštrukciu bohužiaľ nemáme stovky tisíc eur takže chceme ušetríť kde sa da. Nemáte prosím niekto overeného dodávateľa z poľská ?

Určite vyskúšajte nábytok/dekorácie do domácnosti 4Home a poprípade uplatnite aj zlavu http://www.kuponyzdarma.sk/4home-sk/

Poslať Napísal: 30 Jún 2017, 07:32 

Nekupovala by som z Poľska určite. My máme Slovenský nábytok z Drevony a tie ceny nie sú až tak rozdielne, len kvalita sa nedá porovnať. Raz som skladala obývaciu stenu z Polska, no to bolo niečo hrozné. Zadná stena sa pripevnila šiestimi mini klinčekmi (bola obrovská, nie nejaká mini) atd. no proste to je robené len tak provizórne, ale dlhodobo to nemože vydržať

Poslať Napísal: 06 Júl 2017, 17:55 

Ja sa vám čudujem že vôbec uvažujete nad poľským nábytkom Čo tak pouvažovať nad slovenským výrobcom ako je napríklad drevona, majú kvalitný a moderný nábytok majú aj lacnejší aj drahší nábytok treba si len vybrať.napríklad poľské sedačky nemajú zásadne zadné strany čo mne teda nevyhovuje.Mali sme bohužiaľ ešte starú poľskú sedačku ale už po 2 rokoch sa na nej nedalo sedieť.

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 23:03 

:roll: nabytok polskej kvality byva všelijaky, avsak vo vacsine pripadov som nebola spokojná. Čo si ale chválim bol nábytok z USA, bola som tam na pol roka a dohodla som sa s jednou agenturou (https://estavisa.sk/) že mi zabezpečia odoslanie takej mini stoličky na SR. Hoci ta cena bola vyššia no nádherný, vidno tu kvalitu, farba sa nezošúchala, hoci už 3 deti mi na nej sedávali.

Poslať Napísal: 10 Aug 2017, 18:10 

Nebrat... Sú to vačšinou šunty z drevotriesky, raz sme kúpili obyvaciu stenu z polska a už pri skladaní bolo zjavné, že je to robené len aby to prežilo záruku, čo sa časom aj potvrdilo, kedže sa celá stena začala posúvat a rozpadat. Aj na Slovensku sa dá nájst kvalita, napríklad Drevona

Poslať Napísal: 09 Sep 2017, 21:31 

Ahoj, pri nábytku by som asi zo zahraničia neobjednávala, jednak kvôli dlhšej dodacej dobe, a poštovnému. Veľa obchodov s krásnym nábytkom má ale aj českú aj slovenskú verziu, napríklad Bonami. Čo sa poľského nábytku týka, niektoré e-shopy na Slovensku ho tiež majú v ponuke, čo je už takou malou zárukou. Ideálne je pozrieť si nábytok na stránkach s ponukou od viacerých výrobcov/predajcov, napr. na https://evilia.sk/ . Majú väčšiu ponuku a niekedy nájdeš tie isté kúsky od rôznych predajcov za rôzne ceny.

Poslať Napísal: 04 Jan 2019, 18:27 

Kvalite poľského nábytku zodpovedá cena. Ak teda chcete ušetriť a moc od toho nečakáte, potom je to asi dobrá voľba. Ja by som však skôr volil nábytok od našich predajcov. Inšpirovať sa môžete napríklad tu alebo v tomto katalógu.

Poslať Napísal: 19 Feb 2019, 12:30 

Ja osobne by som nábytok v poľsku nekupoval, iba ak by som bol na tom finančne zle, inak si radšej priplatím za kvalitnejší

Poslať Napísal: 18 Mar 2019, 16:47 

Chápem že niekto si nemôže dovoliť drahší nábytok tak kupuje z Poľska. Ale fakt to asi za to nestojí ked vám odíde po pár rokoch a musíte kupovať nový. Radšej si priplatťe za kvalitu a možno je dobré podporiť našich výrobcov(aj keď viem že to niekedy s cenou preháňajú)

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 18 Mar 2019, 16:47

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre