Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 22 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Okt 2018, 09:22 

Ahojte :) Nazvala som tuto temu vymenovanim vsetkeho, co do domacnosti potrebujem zohnat..Nejdem to kupovat hned teraz, este mam nejake mesiace na vyber a preto som sa to rozhodla riesit aj touto cestou..Poradte mi dobre obchody, internetove stranky, kde by som mohla zohnat nejake inspiracie a kde maju kvalitne produkty..Lebo nekvalitne, ktore sa mi po dvoch rokoch rozpadnu nemienim kupovat!!..

Poslať Napísal: 25 Okt 2018, 15:51 

A kde bývaš ak smiem vedieť? Či si ochotná pobehať po celom Slovenku? Pýtam sa preto, aby som vedela aké predajne ti môžem poradiť aby si ich nemala moc ďaleko :)

Poslať Napísal: 31 Okt 2018, 15:07 

Byvam pri Partizanskom v jednej takej mensej dedinke....V Partizanskom moc obchody s nabytkom nemame a v Prievidzi asi tiez nie je ziadny taky dobry obchod...A preto som si vedoma toho, ze budem musiet vycestovat aj dalej...Takze kludne mi mozes poradit akekolvek predajne a podla vzdialenosti sa potom rozhodnem...

Poslať Napísal: 05 Nov 2018, 10:18 

Ahoj :) V Prievidzi ze nie je ziadny dobry obchod s nabytkom?.. Tak to sa mylis!..Ved tam ich mas hned viacej. Je tam decodom, asko a taktiez jedna predajna v centre mesta a ta sa vola R2Design (niekto ju vola aj nasedacky).. Tam maju velmi pekne sedacky, postele a taktiez aj nocne a konferencne stoliky.. Da sa u nich vybrat. My od nich sedacku mame a ked postavime novy dom, tak aj do neho tam pojdeme kupit..Maju tam take ine sedacky, take skor dizajnove a hlavne uplne ine.. Kukni na nete.

Poslať Napísal: 09 Nov 2018, 13:03 

Tak v PE sa ani nečudujem, že žiadny taký obchod nie je ale tak máš vcelku blízko aj Topoľčany alebo ako už napísali Škultíkovci obchody v Prievidzi. Treba najprv tam ísť popozerať a potom až hovoriť, že nikde nič nemajú a vycestovať aj ďalej! Vieš, treba myslieť aj na to, že čo dáš navyše na naftu, môžeš radšej investovať do kvalitnej sedačky, stolíka a ostatných vecí, ktoré chceš kupovať!

Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 14:26 

Vidis, na tie obchody som uplne zabudla :( Este ze si mi ich tu spomenula, inak by som fakt isla do inych mest a pritom mozno vyberiem aj v Prievidzi..Hned dnes ako pride manzel z roboty mu poviem o tychto obchodoch a cez vikend by sme tam zasli..Cenovo sa ako pohybuju u nich tieto veci?..Vies mi poradit?..
Mius dakujem aj tebe..Skusim a potom dam vediet, ako sme dopadli..Ty mas konkretne z kade takyto nabytok ako hladam momentalne ja?

Poslať Napísal: 22 Nov 2018, 11:19 

Aj som si myslela, ze si na ne asi pozabudla.. Cenovo celkom v pohode si myslim... Ako treba pocitat, ze maju tam kvalitne veci a tym padom su aj o nieco drahsie ale nie je to nejaky extrem... Sedacky tam stoja okolo tych 2 000€ a viacej.. No tiez zalezi, aky druh koze si vyberies.. Oni tam maju rozne ceny.. Najlepsie bude ako si napisala, ist tam osobne..

Poslať Napísal: 19 Dec 2018, 23:05 

baby v R2Design v Prievidzi sme aj my kupovali koženú sedačku a vyhovuje nám asi najviac so všetkých,ktoré sme doteraz mali.a to ju už máme dva roky a nemali sme s ňou žiadne problémy.všetko je tak,ako má byť!odporúčam:):)ak budete potrebovať zistiť nejaké podrobnejšie informácie,kľudne sa ozvite:)rada poradím;)

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 13:31 

Barbie89 píše:
baby v R2Design v Prievidzi sme aj my kupovali koženú sedačku a vyhovuje nám asi najviac so všetkých,ktoré sme doteraz mali.a to ju už máme dva roky a nemali sme s ňou žiadne problémy.všetko je tak,ako má byť!odporúčam:):)ak budete potrebovať zistiť nejaké podrobnejšie informácie,kľudne sa ozvite:)rada poradím;)

CHCELA BY SOM BLIZSIE INFORMACIE, JE TO ESTE MOZNE? DAKUJEM

Poslať Napísal: 04 Jan 2019, 12:25 

samozrejme,že to je možné Malvušik.v čom by si potrebovala poradiť?pýtaj sa a ja ti budem odpovedať!akékoľvek otázky mi môžeš písať a snáď ti budem vedieť na všetky zodpovedať:)

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 22 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre