Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 7 [ Príspevkov: 62 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Feb 2020, 11:11 

maganela...nemusis, to si najdem...taka lava zase nie som:D:D:D...idem to hned pozriet...a kazdy den maju otvorene?...cez vikendy tiez?...lebo mne by to cez vikend najlepsie vyhovovalo, aby so mnou mohol ist aj moj drahy...sama nerada vyberam taketo velke veci...

Poslať Napísal: 25 Mar 2020, 22:32 

Na to som vôbec nenarážala Dad_ka, že by si bola nejaká neschopná. Chcela som ti to len uľahčiť, no pokiaľ nechceš, tak okey - pozri si to sama. Otvorené majú od pondelka do piatka od 9:00-17:00 a v sobotu majú ešte od 9:00-12:00, v nedeľu majú zatvorené. Takže si to budeš musieť naplánovať tak, aby ste hneď doobeda v sobotu boli u nich.

Poslať Napísal: 03 Júl 2020, 08:07 

Som rada, že som našla takúto neutrálnu tému o nábytku. Pred mesiacom sme sa presťahovali do nášho nového domu, ktorý sme si krvopotne postavili :lol: Pravdaže nám ešte chýbajú nejaké tie veci, ako napríklad sedačka a konferenčný stolík ale i skrine, ktoré si ideme dávať robiť ale na mieru. Teraz máme v obývačke len matrac :lol: Takže si to viete predstaviť, ako to vyzerá :? :lol: A prečo sem vlastne píšem? No lebo dúfam, že mi tu poradíte nejaké fajné obchody, ktoré ponúkajú nejaké šmrncovné sedačky ;) Tak šup sem s nimi ;) :)

Poslať Napísal: 06 Júl 2020, 11:16 

@Angelika a z kade pochadzas?...chcem ti poradit, len aby sa nestalo, ze ti poradim predajnu a ty ju budes mat 4 hodiny vzdialenu..

Poslať Napísal: 07 Júl 2020, 08:35 

Vidíš, to máš dobrý postreh, to som hneď mohla napísať. Dom máme postavený v Nitrianskom Pravde, to je pri Prievidzi a ešte ďaleko nemáme ani Žilinu. Keby bolo tak do hodiny cesty, tak to by sme ešte v pohode išli, to nie je veľa ale 4 hodiny, to v žiadnom prípade, takže nie že mi budeš radiť nejaké predajne Košiciach :lol: :lol:

Poslať Napísal: 14 Júl 2020, 09:10 

@Angelika ved prave preto som sa pytala, aby sme sa tomu vyvarovali...no ked som si precitala, ze byvate v Nitrianskom Pravne, tak ma hned napadla predajna R2Design v Prievidzi...boli ste tam, ci?...

Poslať Napísal: 15 Júl 2020, 08:48 

Patrícia píše:
@Angelika ved prave preto som sa pytala, aby sme sa tomu vyvarovali...no ked som si precitala, ze byvate v Nitrianskom Pravne, tak ma hned napadla predajna R2Design v Prievidzi...boli ste tam, ci?...

majú tam iba sedačky či aj nejaký iný nábytok? lebo my zháňame manželskú posteľ a čo sme boli v iných predajniach, tak čistá katastrofa!:/:/:/:/

Poslať Napísal: 03 Aug 2020, 07:16 

@Adela najviac v ponuke maju sedaciek ale maju aj iny nabytok a aj manzelske postele...ved si kukni ich webovu stranku https://www.nasedacky.sk/?gclid=EAIaIQo ... gKrm_D_BwE a hned budes vediet, co vsetko mozne predavaju a hned aj budes vediet, ake postele maju v ponuke, kedze na stranke maju fotky...ani sa teda nejdem pytat, ktore predajne ste presli, ked si napisala, ze cista katastrofa...tu maju velmi pekne, tak skus pozriet, mozno ti nieco padne do oka ;) ...

Poslať Napísal: 12 Aug 2020, 09:02 

Patrícia nie, tam sme vôbec neboli a možno sa budeš čudovať ale ani som doteraz nevedela, že taká predajňa sa v Prievidzi nachádza :shock: Idem kuknúť, kde sa nachádzajú. Do Prievidze až tak často nechodím, keďže aj pracujem priamo v Pravne. A muž chodí na nákupy, takže preto som taká mimo, že aj taká predajňa tam je :D :lol:

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 07:56 

- ahojte, ahojte - predajňu o ktorej sa tu bavíte sme v sobotu navštívili - kvôli tomu, lebo sme chceli kúpiť manželskú posteľ a aj sa nám to podarilo - aj vám pridám fotku, aby ste videli akú budeme mať - a kľudne môžte vyjadriť aj názor, či sa vám páči alebo nie - tak ahojte:)
Obrázok

Stránka 5 z 7 [ Príspevkov: 62 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre