Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 7 [ Príspevkov: 62 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Jan 2020, 14:10 

Števo&Gitka píše:
MaťkaHrdzi11 :)

Jasné, že poznám Prievidzu a teraz keď si mi už napísala, kde sa nachádza, tak už aj viem ktorú myslíš. Už sa mi rozjasnilo :D Ale nikdy som u nich nebola, budem ich musieť navštíviť ;) A cenovo sa ako pohybujú sedačky, ktoré ponúkajú? Vy máte tiež od nich?

...som rada, že už vieš:-)...oplatí sa ti ich navštíviť, budeš milo prekvapená aké tam majú krásne sedačky...ceny sa pohybujú rôzne, záleží od toho akú sedačku si vyberieš...áno, máme od nich sedačku, to je jasné:-)...

Poslať Napísal: 09 Jan 2020, 13:49 

ahojte...je tu niekto, kto vsetok nabytok kupil v jednej predajni?..s manzelom nemame moc v laske behat po predajniach a vyberat, preto by som potrebovala poradit predajnu, v ktorej by sme vybrali sedacku, konferencny stolik a jedalensky stol...tak pliiis poradte nieco...

Poslať Napísal: 25 Jan 2020, 08:37 

V tom prípade Dadka musíš ísť do tých veľkých obchodných domov a tam vyberieš všetko ale v akej kvalite, to ti nepoviem, keďže my sme kupovali všetko zvlášť a hlavne sedačku keď sme vyberali, tak sme si dali záležať, aby sa tá firma sustreďovala prevažne len na sedačky! Lebo vtedy vieš, že tie sedačky sú kvalitné.

Poslať Napísal: 27 Jan 2020, 12:12 

maganela...takze ty mi to neodporucas, spravne som tomu pochopila?...len co mam robit, ked my tak neradi behame po obchodoch?..a kde ste teda tu sedacku kupili?...aspon to mi porad...

Poslať Napísal: 28 Jan 2020, 13:38 

Ak mám byť úprimná, tak moc nie Dadka. Nemám s takými obchodmi dobré skúsenosti. Keď neradi beháte po obchodoch, tak si vytipujte len nejaké dva najlepšie alebo jeden a iba do neho choďte. My sme našu kúpili v nasedačkách (niekto ten obchod volá aj R2Design). Tam mali najkrajšie sedačky a preto sme si tam aj vybrali. Túto predajňu ti jednoznačne odporúčam navštíviť.

Poslať Napísal: 05 Feb 2020, 15:40 

Suhlasim s @maganela! Radsej dva poriadne obchody ako tie velke, kde maju milion nabytku a kvalita nikde. Btw my mame tiez sedacku z tej, ktoru si spomenula:)))

Poslať Napísal: 10 Feb 2020, 11:03 

maganela...a ten obchod sa kde nachadza?...nic mi nazov nehovori...

Poslať Napísal: 19 Feb 2020, 11:02 

Oni zatiaľ majú len jednu predajňu a to v Prievidzi Dad_ka. Neviem, či poznáš Prievidzu ale tento obchod veľmi ľahko nájdeš, keďže sa nachádza priamo v centre. Mám ti aj konkrétnu adresu napísať? Lebo to majú aj na stránke napísané, tak si to môžeš aj sama pozrieť.

Poslať Napísal: 21 Feb 2020, 11:08 

caute, caute...v R2design sme aj my kupovali sedacku, ktoru mame teraz v prenajatom byte ale planujeme ju brat aj do domu, ked ho postavime...mame ju uz zo dva roky ale je super..uz sme s tym pocitali, ze kupime kvalitnejsiu, aby sme potom nemuseli a tak sme aj spravili...som rad, ze aspon toto nebudeme musiet riesit do noveho baraku a ze ju len premiestnime :D ...

Poslať Napísal: 24 Feb 2020, 09:31 

Edie píše:
caute, caute...v R2design sme aj my kupovali sedacku, ktoru mame teraz v prenajatom byte ale planujeme ju brat aj do domu, ked ho postavime...mame ju uz zo dva roky ale je super..uz sme s tym pocitali, ze kupime kvalitnejsiu, aby sme potom nemuseli a tak sme aj spravili...som rad, ze aspon toto nebudeme musiet riesit do noveho baraku a ze ju len premiestnime :D ...

Nazdar 8-) Cenovo sa u nich ako pohybujú sedacie súpravy??

Stránka 4 z 7 [ Príspevkov: 62 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre