Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 25 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Apr 2019, 03:51 

Nie je to vela Dorotka, to sa ti len zda.. U kazdeho vyrobcu sedaciek mas taku dodaciu lehotu.. Ved pokial zadaju na vyrobu, vyrobia, atd. tak to trva.. Musis s tym pocitat uz vopred.. To mas ako aj s ostatnym nabytkom.. Tiez stolar ti nic nevyrobi za tyzden ale musis par tyzdnov cakat.. Uz budes teda vediet, ze je to normalna doba dodania.. A ba niektore firmy maju aj dlhsiu.. Takze toto je este taka prijatelna..

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 17:51 

Už som to veru zistila Klaudia :| Oslovili sme jedných stolárov, lebo chceme dať vyrobiť tri vstavané skrine a povedali nám 8 týždňov že bude doba výroby. Už mi je teda všetko jasné! A som aj rada, že som na to prišla takto skôr, lebo ešte si môžme dovoliť dva mesiace čakať. No keby sa neskôr zobudím, bolo by to horšie :| Už aspoň viem, že môžem pomaly začať hľadať aj sedačku :)

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 12:23 

Ahojte, ahojte ;)

Budúci rok plánujeme zariaďovať náš novopostavený domček. Keďže potom toho všetkého bude veľa, tak som sa rozhodla, že po sedačke sa začnem už teraz obzerať. A preto by sme boli radi, keby ste nám odporúčili nejaké dobré predajne.

Ďakujeme :)

Poslať Napísal: 04 Nov 2019, 14:51 

@Števo&Gitka:
- a kde staviate domcek?
- napis, lebo jednu super predajnu mam v tronfe, len sa obavam, ci ju nebudete mat moc daleko

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 12:33 

Bainna ;)

V jednej jedinke pri Prievidzi staviame domček. Tá dedinka sa volá Malinový, neviem či ti ten názov bude niečo hovoriť. No pokiaľ by bola niekde blízko tá predajňa, tak by si mi mohla napísať názov, aby som sa po nej mohla mrknúť :)

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 25 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre