Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 5 [ Príspevkov: 42 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Žmýkačky
 Poslať Napísal: 07 Feb 2017, 16:03 

Dobrý deň alebo Ahojte! :-)

Chcela by som sa spýtať či máte niekto doma žmýkačku? Dosť uvažujem nad kúpou tohto produktu ale neviem sa rozhodnúť či ísť do toho alebo nie. Nebudú to zbytočne vyhodené peniaze? Aké máte skúsenosti s týmto produktom?

Budem vďačná za čo najviac odpovedí, aby som sa vedela správne rozhodnúť

Predmet príspevku: Re: Žmýkačky
 Poslať Napísal: 08 Feb 2017, 14:05 

Verrnika - Snáď nebude vadiť že ti odpísal na tvoju otázku aj chlap, ale zbadal som že sa pýtaš na žmýkačky a my jednu doma máme, tak by som ti mohol poradiť;-) Podľa mňa sú to vôbec neni zbytočne vyhodené peniaze. Je to fajn pomocník v domácnosti. Moja žena si ho nevie vynachváliť, keďže musí prať pomaly každý deň a v tomto počasí prádlo nemáme kde sušiť. Takto to dá do žmýkačky a je vybavené. A výhodou je, že je šetrnejšia ako nejaká sušička

Poslať Napísal: 10 Feb 2017, 09:26 

Verrnika píše:
Dobrý deň alebo Ahojte! :-)

Chcela by som sa spýtať či máte niekto doma žmýkačku? Dosť uvažujem nad kúpou tohto produktu ale neviem sa rozhodnúť či ísť do toho alebo nie. Nebudú to zbytočne vyhodené peniaze? Aké máte skúsenosti s týmto produktom?

Budem vďačná za čo najviac odpovedí, aby som sa vedela správne rozhodnúť

Mila Veronika, hlavne to zalezi od toho aku mas pracku. Pokial mas pracku so susickou, tak si myslim ze zmykacka je v tvojom pripade zbytocna. Ale ak mas len klasicku pracku (bez susicky), tak by som ti poradila radsej kupit si zmykacku ako osobitnu susicku. My doma mame aj pracku so susickou ale aj napriek tomu sme si kupovali zmykacku, lebo so susickou som nemala najlepsie skusenosti. Zmykacka mi pride lepsia:-) Toto je moj nazor - ze by som ti zmykacku odporucila. Len potom davaj pozor aj aku kupujes, aby mala dobry vykon hlavne.

Poslať Napísal: 14 Feb 2017, 10:34 

Bolsek!

Mne to vôbec nevadí, že si mi odpísal, práve naopak som rada a ďakujem ti:-) Môžem sa ťa teda spýtať ešte zopár otázok? Zaujímalo by ma, či teda máte iba práčku a potom túto žmýkačku alebo máte aj sušičku? A koľko otáčok má vaša žmýkačka? A ešte by ma zaujímala cena za koľko ste ju kúpili? Sorry za toľko otázok, ale predtým ako si nejakú pôjdem kúpiť, chcem mať čo najviac informácií aj od druhých ľudí.

Monika!

Aby som to uviedla na správnu mieru. Je to tak, že naša práčka je už dosť stará, ale ešte perie, len už žmýka tak slabšie. Je mi ju ľúto vyhodiť a preto uvažujem nad kúpou žmýkačky. Je pravda, že možno by sa mi už viacej oplatilo zainvestovať do lepšej práčky s vyššími otáčkami, ale mne je fakt ľúto túto vyhodiť :/

Poslať Napísal: 15 Feb 2017, 17:55 

Preco ti je tak luto tej pracky? Mas k nej nejaky citovy vztah? :-):-) Ako je aj to riesenie, aj ked mnohi by ti napisali, aby si radsej vrazila viacej penazi do vykonnejsej pracky. Lebo si zober ze teraz si kupis zmykacku a za nejaky cas sa ti pokazi pracka a budes musiet aj tu kupit. Nechcem, aby to vyznelo ze ta od zmykacky odhovaram, tu si kup, s nou mam aj ja dobre skusenosti a pouzivam ju dost casto, ale s tou prackou by som si to este premyslela

Poslať Napísal: 16 Feb 2017, 10:56 

Pekný deň prajem Veronika!
Žmýkačka je podľa môjho názoru dobrá vec, pokiaľ samozrejme má dosť veľa otáčok. Pokiaľ uvažuješ len nad nejakou slabou, tak to ani kupovať nemusíš a stačí fakt kúpiť výkonnejšiu práčku. My máme žmýkačku - odstredivku, ktorá má rýchlosť odstreďovania 2800ot/min. - čo je už dosť a je to aj cítiť. Keď mi niektoré veci práčka zle vyžmýka, dám to do nej a zachvílku to mám vysušené. Je to môj pomocník v domácnosti a už by som bez nej fungovať asi ani nevedela :-)

Poslať Napísal: 17 Feb 2017, 11:42 

Monika!

Si budeš robiť asi srandu, ale áno mám k nej vzťah. Keďže tú práčku už mám dlhé roky a som na ňu zvyknutá:-) Takže ty máš doma žmýkačku hej? A akú máš? Uvidím ako sa rozhodnem, ale tiež už premýšľam aj nad tou novou práčkou, no neviem. Rozmýšľala som, že by som tú starú dala do pivnice a sem tam nejaké veci v nej oprala a hore by som si dala novú a plus žmýkačku

Meggy!

To máš kvalitnú žmýkačku, lebo čo som pozerala nejaké na internete, tak tie mali menej otáčok. Kde si ju kupovala a aká to je značka, prosím ťa?

Poslať Napísal: 20 Feb 2017, 14:12 

Áno to máš pravdu. Predtým ako som si vybrala tú, ktorú mám doma, tak som pozerala na internete a všetky mali nižšie otáčky. Preto som aj ďalej hľadala, lebo som chcela čo najkvalitnejšiu, keď už kupujem tak poriadnu. Mám doma žmýkačku thomas. Skús si ju kuknúť na nete alebo keď máš ešte nejaké otázky, tak kľudne sa spýtaj:-) Nemám tušenia čo by ťa ešte zaujímalo, tak bude lepšie keď sa budeš pýtať:-)

Poslať Napísal: 21 Feb 2017, 11:53 

Meggy!

Hodila som si do googla že "žmýkačka thomas" ale vyhodilo mi ich tam viacej. Ty máš ktorú presne a kde si ju kupovala? Zaujímalo by ma ešte, že koľko si za ňu platila. Snáď ťa mojimi otázkami neotravujem, ale keď už kupujem tak chcem hlavne kvalitu a vidím, že ty mi vieš poradiť pre ktorú sa rozhodnúť

Poslať Napísal: 23 Feb 2017, 11:35 

Hej, hej my mame doma aj zmykacku. Velmi som ju chcela a tak som ju dostala na nejaky sviatok, uz si ani nepamatam na ktory. A takto ma manzel potesil:-) My mame doma tiez tu Thomas, ktoru tu spominala aj Meggy a presny typ je to Thomas Centri 775 SEL. Inak teraz keby si sa este rozhodla, tak do konca februara je na jednej stranke taka akcia, ze si mozes potocit kolesom a mozes ziskat nejaku zlavu. To by si mala fajn, mozno by sa ti postastilo:-)

Stránka 1 z 5 [ Príspevkov: 42 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre