Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 14:26 

banika píše:
ahojte prosím vás aj ja mám takú otázku majú tie schody, keď sú montované nejakú úpravu?

Samozrejme, montovane schody maju aj upravu. Na stupienky a podesty sa dava specialna protismykova uprava pomocou pozdlzneho pemrlovaneho pasku, ktory zabezpeci to, ze sa na nom nesmyka. Pripadne ak zakaznik chce nieco ine, tak je mozne dodat stupne a podesty vo variante celotryskane. Snad som uplne zodpovedal na tvoju otazku 8-)

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 15:24 

luščo88miko...no tak nejako by to malo byť a tak si to aj predstavujem...vlastne mali by to byť stupne a podesty a nejaká konštrukcia...to ti potom poviem, ak sa pre ne tiež rozhodnem...rád posuniem skúsenosť, keď ju budem mať...

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 08:20 

@Gazdíík - firmu, ktora mi to robila ti tu asi nebudem spominat, ved aj tak to je jedno, kedze ty pochadzas z ineho mesta ako ja. Btw kde byvas? Len aby som vedel. My mame 5 schodov od domu, kedze sme stavali na takom dost svahovitom pozemku. A schody nas vyssli do 1 000€ a tusim aj menej. Presne si to uz nepamatam.

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 08:42 

áno chico, presne toto som chcela vedieť. lebo vieš, vyberáme teraz vonkajšie schody a drahý prišiel s týmto nápadom, lenže ja som sa bála, že to budú také hladké a že sa v zime na nich bude moc šmýkať. vieš, nepotrebujem aby na vlastnom schodisku sme si ublížili.

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 09:19 

banika píše:
áno chico, presne toto som chcela vedieť. lebo vieš, vyberáme teraz vonkajšie schody a drahý prišiel s týmto nápadom, lenže ja som sa bála, že to budú také hladké a že sa v zime na nich bude moc šmýkať. vieš, nepotrebujem aby na vlastnom schodisku sme si ublížili.

Jasne rozumiem, toho sa nemusis bat. Ale samozrejme, dost zalezi este aj od vyrobcu tych schodov. Nie vsetci vyrabaju rovnake, ale to isto vies. Aj to si pozistuj.

Poslať Napísal: 16 Aug 2019, 07:12 

takže nie všetci výrobcovia na ne dávajú tú úpravu chico? tak to mám chápať? a vieš mi teda poradiť výrobcu, ktorý ju tam dáva a aj celkovo, že od neho schody budú kvalitné a nerozpadnú sa mi za pár rokov?? veľmi by si mi tým pomohol!

Poslať Napísal: 19 Aug 2019, 13:19 

Ahojte citala som si sice komenty, ale opytam sa este raz, ake schody mam radsej zvolit betonove alebo montovane?

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 08:17 

banika píše:
takže nie všetci výrobcovia na ne dávajú tú úpravu chico? tak to mám chápať? a vieš mi teda poradiť výrobcu, ktorý ju tam dáva a aj celkovo, že od neho schody budú kvalitné a nerozpadnú sa mi za pár rokov?? veľmi by si mi tým pomohol!

No myslim si, ze niektori nedavaju alebo len za priplatok. Ved vies ako to chodi medzi firmami. Ale napriklad Presbeton, oni davaju tie upravy, ktore som ti tu vypisal. S nimi mam aj osobnu skusenost. Oni tieto montovane schody vyrabaju kvalitne. Ved aj my ich mame, tak preto ti viem o nich tolko toho povedat 8-)

Electra kedze mam montovane, tak ti budem radit tie - hlavne jednoduchsia montaz, ziadny beton, atd. A zaroven tak isto kvalitne a dobre vyzerajuce schody.

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 08:38 

No v poriadku a z coho teda su? Kolko trva vyroba resp. montaz?

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 08:43 

prepac neviem preco mi nevyplnilo prezyvku, ale otazka ide odomna, trosku mi blbol net tak asi preto, poradis teda o tych schodoch?

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre