Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Okt 2020, 07:49 

Ahojte pýtam sa konkrétne na Kontrakting pretože ma zaujala ich práca, čo som videl nejaké tie fotky a tiež projekty takých menších domkov.
Tak by som rád vedel, či máte s nimi nejaké skúsenosti. Chceme začať stavať dom, ale najviac nás oslovila varianta drevodomu, preto zrovna takéto firmy pozerám, prípadne niekoho iného ak mi viete poradiť alebo napísať skúsenosť, budem rád a najmä vďačný ;-)

Poslať Napísal: 24 Okt 2020, 16:47 

O tej firme som už počul, ale skúsenosť zrovna nemám. Prečo práve do takéhoto typu domu chceš ísť?

Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 08:25 

oni robia iba drevodomy? na to sa špecializujú? mne sa to tiež dosť páči ale keď som to spomenul pred rodinou alebo pred nejakými známymi tak hneď začali, že také domy dlho nevydržia a tak

Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 19:33 

Ferto osobnú skúsenosť nemám, ale brat áno. Minulý rok mu postavili dom a pomerne rýchlo sa aj nasťahovali, teda bolo by to aj rýchlejšie keby nečakali na kuchyňu, na skrine na mieru a takéto detaily už.
Oni mali ale svoj projekt a s tým už išli potom za firmou, že vlastne čo chcú im povedali a našli spoločnú reč.

Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 20:48 

to chces akoze ako zrub alebo montovany dom alebo ako drevodom?...celkom som tomu neporozumel...

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 08:48 

ahojte - drevodom moze byt aj montovany a ja v tom vidim vela vyhod, tiez sa mi to paci a akurat susedovi pred niekolkymi mesiacmi stavali takyto dom a teda ma to oslovilo. Par mesiacov a dom hotovy cely a clovek sa moze stahovat, to je uplna parada. Preto ked si vezmem ako sme my pred rokmi dom stavali, ze sa to tahalo z roka na rok a nakoniec sme ho pat rokov stavali, aj skrz to, ze som vela robil popri praci, aj kvoli peniazom. Tak dnes by som to uz urcite riesil inak.

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 12:05 

A kto im to staval? Tito?

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 10:57 

Birk neviem koho si sa pýtal? Mňa ak mňa tak áno, bratovi to stavali oni.
A všetko v pohode. Spoľahol sa na nich vo všetkom a sa mu to vyplatilo, akože pri niektorých veciach ja by som bol skeptický, lebo mal som česť s rôznymi majstrami, takže ja by som už asi chodil každého kontrolovať :mrgreen: Ale on nie a teda čo hovoril, tak super, že keď zavolal a pýtal sa ako čo ide tak všetko mu povedali, vysvetlili akože klobúk dolu. Myslím, že takto by mali firmy fungovať.

Poslať Napísal: 31 Okt 2020, 11:12 

Oplati sa stavat takyto dom napriklad aj z pohladu ceny?
Je to lacnejsie ako bezne murovane doma?

Poslať Napísal: 01 Nov 2020, 08:49 

Juraj lacnejšie to nie je, práveže je to cenovo porovnateľné, dokonca v niektorých prípadoch, to možno aj drahšie vyjde, ale to je veľmi individuálna záležitosť. Lebo sa berú ohľady na veľa vecí.

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre