Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 6 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Dec 2020, 06:10 

@kmail jasne tak beriem to tak, ze by to malo byt spravene hlavne dobre a nie lacno. len je to niekedy tazko odhadnut. a nemohol by si mi prespolat cenovu ponuku alebo fakturu? aby som videl aspon priblizne v akych cislach sa to tam pohybuje?

Poslať Napísal: 27 Dec 2020, 18:33 

Veledo ja nechcem rýpať, ale asi nepoznám nikoho kto by bol ochotný niečo takéto zdieľať, že podrobné informácie o svojom dome :shock:

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 20:30 

Juraj15 to mas pravdu, niekedy akoze som mal obavu z takych veci, co vznikli rychlo, ze ci to bude OK. Ale ked to niekto vie, ma na to dostupne prostriedky tak niektore veci sa daju spravit vo velmi prijemnom casovom horizonte.
Ako napisal matus9. Nosne steny su nic v takychto pripadoch to je vyhoda vaznikovych krovov. Jedina nevyhoda teda moze byt to, ze sa neda podkrovie urobit ako obyvatelna cast domu, ale s tym treba ratat. No ale vyhoda je to, ze nemusis spekulovat, ze kde by ako musel byt krov podoprety. Kolko nosnych stien a stlpov bude treba. To je pri vaznikoch najvacsia vyhoda!

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 20:33 

Veledo nevsimol som, ze si mi pisal, kedze to prehodilo na novu stranu. Tak sorry, pisem az teraz.
Moje ponuka ti nebude na nic, najlepsie je dat si urobit nezavaznu ponuku od viacerych firiem a uvidis tie rozdiely, budes mat predstavu, co je pre teba realne pri krove aka cena. Lebo to co mna to stalo, tak teba to moze stat o dost menej, alebo viac. A je fakt, ze su veci, ktore moc posielat nechcem. Lebo je to nase.

Poslať Napísal: 01 Jan 2021, 18:53 

zdar Kmail - pri akej streche je dobre ked sa robi vaznikovy krov? Pri akych stupnoch, sklone je vhodny?

Poslať Napísal: 01 Jan 2021, 23:09 

kmail diky ze si mi dal za pravdu 8-)
ale aj kvalita a tiez spojenie tych hranolov alebo akoby som to nazval, lebo videl som uz od znameho par fotiek od nejakej firmy, ktory uplne odflakli krov a teda na presnosti by si firma teda tiez mala dat zalezat!

Poslať Napísal: 02 Jan 2021, 18:56 

toto aj mna zaujima a tiez by som chcel vediet ci tato firma je ozaj spolahliva co sa tyka vaznikov, co vas pri nej presvedcilo, ze oni to vedia urobit spravne a dobre ako to ma byt?

Poslať Napísal: 02 Jan 2021, 22:56 

Kmail nenašiel som síce či si aj mne písal, ale podľa toho čo píšeš si asi rád, že si práve takýto krov dal, správne to chápem?
Z akého dreva sa najčastejšie robievajú väzníky?

Poslať Napísal: 03 Jan 2021, 21:22 

Random, čo som si hľadal po nete, tak Kontrakting je prvá firma, čo začala tieto krovy robiť, takže je zrejmé, že majú skúsenosti a odborné znalosti.
Mňa zaujali z dôvodu, že stavajú aj montované drevodomy, takže si o tom zisťujem čo najviac aby som sa správne rozhodol a teda javí sa mi táto firma fajn. Mám v pláne si s nimi dohodnúť stretko 8-)

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 08:58 

Mám pozemok a rozmýšľam nad drevodomom no nie som si veľmi istý či ísť do takejto stavby,majú vôbec energetický certifikát, nie sú tam veľké úniky tepla a aké kúrenie je tam najlepšie?

Stránka 6 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre