Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 47 z 49 [ Príspevkov: 485 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 13:07 

Tak to už v projekte viac menej riešiť, že aký ten krov bude. Čo by bolo vhodné, pokiaľ väzníky tak ty vieš už aj pri samotnej stavbe ušetriť nemalé peniaze, keďže by si nemusel stavať nosné steny v strede domu, že nepotrebuješ mať nejaké tie akoby hlavné body, ktoré budú ten strop, ten krov držať. A teda ono sa to možno nezdá, ale dosť sa tak dá ušetriť.

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 15:20 

Akurát teda s čím niekto môže mať problém, tak s tým, že väzník keď je tak je potom krov len ako úložný priestor. Že vlastne sa tam potom nedá chodiť a tak, ale to osobne ako nejakú nevýhodu nevidím. Veď to si človek musí zvážiť, čo je pre neho podstatné.

Poslať Napísal: 25 Okt 2022, 14:01 

Sused si dal robit vyslovene len krov nejakym znamym, ale teda odflakli to riadne, doteraz sa mi stazuje, ze si to mal dat spravit odbornikom, lebo teda co ma teraz s tym starosti, prerabka stoji dalsie nemale peniaze, proste cele zle. No nechcel by som jednoznacne.

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 12:43 

Pasil ako to myslíš, že známym? Akože objednal drevo na krov a robili si to sami?

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 14:20 

zdar pasil - nie je to dobre, nie je na skodu si dat krov urobit poriadne niekomu kto sa tomu aj vyzna a proste urobi sa to rychlejsie, kvalitnejsie a neni nad to podla mna, lebo teda ta kvalita pri tom je velmi podstatna a je ine ked to robi nejaka partia, co ma skusenost, co to robia pravidelne 8-)

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 19:31 

tak to je smola, lebo skor ci neskor sa chyby prejavia a bude sa to musiet spravit poriadne. ako to nakoniec vyriesil kamarat, nechal to tak alebo si ho dal dat tak ako ma byt

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 17:42 

netreba setrit na takychto veciach a to nejde len o krov, ale aj o stavbu domu ako taku, myslim, ze je na mieste si rozmysliet do coho idem, na co mam a podla toho sa zariadit...
aby som nemusel setrit niekde kde by sa mi to neskor vratilo v tom zlom slovazmysle...

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 19:01 

pravdu vravis. na dome sa sestrit neoplati, teda hlavne na tej stave, uz samotne zariadovanie je ina vec. ale stavba musi byt poriadna, to je si myslim bez debaty

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 14:15 

tak zariadenie si vies potom aj vymenit, to nie je taky problem, to nie je taka draha zalezitost, ale do stavby zasahovat casom nejako nevies, nie je to dobre, preto ked som vyberal firmu, ktora nam nas drevodom postavi, tak to trvalo niekolko tyzdnov, lebo ponuky som daval robit viacerym firmam, s projektom sme vymyslali ako co urobit aby to sedelo na pozemok, aby nebol problem so stavbou a vsetko, ale stal ten cas za to 8-)

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 18:49 

ste si to davali robit niekomu akoze individualny alebo katalogovy? ono niekedy sa neoplati katalogovy a potom to upravovat, aspon kamarat spominal, cize my sme si rovno davali individualny, ale nevedel som ako to je pri drevodomoch ci musi byt ten projekt k tomu nejako prisposobeny :?

Stránka 47 z 49 [ Príspevkov: 485 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre