Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 43 z 44 [ Príspevkov: 435 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 10:36 

hlavne ten kto dom stavia by mal mat skusenosti, by mal mat jasnu predstavu, co je ako potrebne...
lebo teda dnes je takych majstrov na slovovzatych velmi vela, to som si za posledne mesiace zazil na vlastnej kozi a teda nie je to nic prijemne ked sa mas s niekym dotahovat a neviem co...
treba si zistit kto ako dlho funguje, ake ma skusenosti a aj na zaklade toho vyberat...
stastie, ze my sme uz vybrali a mame klud a doladujeme uz len detaily...

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 17:54 

ako vravis, firiem veru malo nie je a niektore ponuky su uz na prvy pohlad tak hrozne moc lakave a pritom realita moze byt niekde uplne inde. podla mna by pri vybere mala zohrat ulohu aj nejaka ta historia firmy. pozistovat si, co ma uz proste za sebou

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 07:30 

Newt ty mas postaveny drevodom alebo co? Mozes mi napisat ako to u teba bolo, co sa tyka vyberu firmy, ze na co vsetko si prizerat?
Lebo firiem na stavby drevodomov je uz vela.

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 07:15 

To je sposobene dopytom. Coraz viac ludi sa zacalo zaujimat o take domy, tak podla toho vzniklo aj mnozstvo novych firiem. Osobne ked som toto riesil, tak ma zaujimali hlavne projekty ktore mali firmy uz za sebou. Lebo ako aj podla toho vies, ci je o firmu zaujem a ak sa ides na niektore aj pozriet, tak vies, ci su postavene kvalitne alebo nie. Mne sa napriklad paci, ak ta firma pozve na nejaku stavbu, ktora je v procese a mozes si tak niektore veci pozriet nazivo

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 07:45 

Akoze ani sa necudujem, lebo co som si zistoval, tak montovane drevodomy su aj rychlo postavene, cize ma to bezpochyby svoje vyhody. Len teda by ma zaujimalo ako sa spravne rozhodnut, dakujem za tvoj komentar.
Lebo mna tiez zaujala dlzka vystavby.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:16 

Tak vies hlavne tam odpada to, ze hruba stavba nemusi nejak vyzrievat a podobne ako je to pri klasickych murovanych domoch. Ak potrebujes mat dom postaveny proste rychlo, tak montovany je potom pre teba ta spravna volba

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 09:43 

Ano to je velkou vyhodou, ze sa urobi len platna a potom sa postavi dom a nie je treba na nic cakat. Ked si vezmem, ze murovane domy kolkokrat ludia stavaju aj niekolko rokov, tak dakujem pekne, to take nieco si neviem ani predstavit, ze by som mal niekam roky chodit robit kazdu svoju volnu chvilu, ved to viacej sa narobi clovek ako si potom ten dom uzije a to je k comu.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 12:01 

mam kamarata, co staval s Kontraktingom pred nedavnom a za cca styri mesiace mali dom postaveny a bolo vybavene, ono firma priblizne uz na zaciatku vie povedat, odhadnut kolko aky dom bude trvat, jasne, ze je to rozne, ze zalezi od podorysu a od miliardy inych veci, ale oni to cca vedia povedat, ze na ako dlho to vidia 8-)

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 12:42 

No a tak to je potom naparadu. To sa clovek ani nesthne zorientovat a dom je postaveny

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 12:02 

Minule som chodil okolo takej novej štvrte a tiež som sa nestíhal čudovať, ako tie jednotlivé domky rýchlo vyrásti. 90% z nich bolo montovaných ako neviem, či to stavala priamo jedna firma, to som si nejak nevšimol

Stránka 43 z 44 [ Príspevkov: 435 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre