Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 5 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 09:25 

@kmail aha cize tam to bolo drahsie ale preco sa to potom vyplatilo? mali nejake vyhody oproti tym ostatnym firmam kde by to vyslo menej?

Poslať Napísal: 07 Dec 2020, 20:27 

Kmail ake vidis vyhody oproti klasickemu krovu? Myslim take prakticke, take, co clovek oceni. Dost mi na tom zalezi. Super fotka. Ak najdes viac, tak by to potesilo. Slo im to v pohode? Nebol problem?

Poslať Napísal: 08 Dec 2020, 21:19 

kolko im trvalo kym vam to zbuchali?

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 09:15 

Veledo ano drahsie nam vysla cenova ponuka, ale ked sme si porovnali aj pristup firmy, tiez aj skusenosti, odbornost, tak jednoznacne nam vyslo, ze mame ist radsej po tej kvalite a po tom pristupe a nespoliehat sa na cenu.
Lebo to, ze ty usetris nieco na krove sa ti do buducna vyplatit nemusi a potom mozes lutovat, ze si viacej nezainvestoval.
Anten poviem ti tak, ze par dni a bolo to hotovo. Ono velmi zalezi od velkosti kolko toho musia spravit, ale tak to je myslim jasne.

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 09:23 

Smudlo no a tebe by som takto samostatne chcel napisat.
Pri vaznikovom krove je vyhoda napriklad aj to, ze jeho montaz netrva dlho. Aj ked ako som uz pisal ide o velkost, o sklon strechy a mnoho ineho. Takyto krov ma oproti klasickemu nizsiu hmotnost, cize nezatazuje nejako moc ani obvodove mury. Ale co ja vnimam ako najvacsiu vyhodu, ze sa clovek nemusi trapit s nosnymi stenami. Nejakymi tramami na podopretie alebo cosi podobne.
A nevyhodu to podla mna ani nema, aj ked uz som pocul take, ze skoda, ze sa neda vyuzit podkrovie ako obytny priestor, ale s tym prosto treba ratat.

Poslať Napísal: 10 Dec 2020, 12:52 

Anten keď je niečo ako si ty napísal, že zbúchané tak to na mňa moc kvalitou nepôsobí :shock:

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 11:05 

jrgy podobne...krov musi byt urobeny kvalitne a presne, to myslim, ze na to treba dbat za kazdych okolnosti...

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 20:03 

Kmail, toto je vec, ktora zaujme nielen pri krove, ale aj pri stavbe domu ako takom. Mna prave pre toto zaujali montovane domy, ze netrva ich stavba taku dobu ako klasicke domy.
Co si pisal o tom krove a obytnom priestore podla mna sa to da prekusnut, ze ten priestor obytny hore nebude, ved planujem si dom tak aby som mal dost miesta.

Poslať Napísal: 19 Dec 2020, 18:26 

kmail a cim sa treba trapit ked pises ze nosnymi stenami nie?
kedy viem aky typ krovu je vhodny?

Poslať Napísal: 19 Dec 2020, 19:32 

kvalita dreva na krov by mala byt smerodajna :)

Stránka 5 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre