Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 376 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 08:23 

tak podstatne je vybrat firmu, ktorej budes doverovat, podla mna vacsie firmy si nejako nemozu dovolit ubrat na kvalite prace alebo nieco take, to proste by bol krok vedla, preto treba na vyber firmy pozerat ako na cely komplex veci, aj komunikacia, aj kvalita dreva, prace to su zasadne vec, od ktorych zavisi to, ci to bude dobre urobene, dnes je uz tych firiem vela, ale kvalita dreva je rozhodujuci faktor tiez, nemoze sa pouzit drevo ktore je nejako poskodene, ktore ma velke medzery alebo koru proste

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 11:39 

mysek nerozumiem co myslis tym ze velke medzery...akoze drevo ked praska, ked sa susi tie medzery mas na mysli?...

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 17:08 

ked ide o vaznikovy krov tak je vela veci ktore maju vplyv na dobre urobeny krov :shock:
treba aby boli dodrzane rozmery dreva, co sa tyka tej skary toho rozmeru tak to sa tyka skary medzi dvoma prvkami, nemalo by to byt vacsie ako 1,5mm a vlhkost nesmie prekrocit 22%, ale tak toto su veci o ktorych by ta firma mala oboznamit, ze teda na co vsetko musia prizerat ;)

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 12:16 

toto ty ako bezny smrtelnik nemas odkial vediet, takze ak ti pride robit krov firma, amli by to mat cele pod palcom, kedze to moze byt potom dovodom pripadnej reklamacie

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 12:20 

Nemáš to z kade vedieť, to je normálne, ale od toho sú tie firmy, aby proste mali prehľad o takýchto veciach a aby ťa o tom aj oboznámili.
Aby si vedel od čoho závisí kvalita. Lebo sú takí ktorí ťa na nič neupozornia a podľa mňa by ti mali vysvetliť a ukázať, čo a ako má byť.

Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 06:59 

mysek ked to clovek sa ani len nenazda, ze aj vlhkost dokaze vela porobit, keby bola vyssia a postupne by to zacala schnut, tak s tym by mohol byt problem a nie maly, takze ono to vsetko ma svoje opodstatnenie, my ked sme vaznik davali, tak som chcel vediet proste vsetko, co sa dalo, aby som sa vedel pripravit na to, aby som vedel co cakat a jedno s druhym, Kontrakting je firma, ktora je na trhu uz dlho a proste vedia co a ako, to je darmo ;)

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 20:22 

Hej hej ved to je jasne, ak ma firma nejaku tu historiu a stale sa drzi na poprednych miestach na trhu, tak uz len to je zaruka kvality. Na to by mali ludia prihliadat pri vybere firmy aspon teda ja som rozhodne za nieco overene

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 09:09 

mysek aha tak som to potom dobre pochopil...nevedel som celkom, ze ako i to myslel, ale uz mi je to teda jasne...nie je ale problem, ked firma ma niekde sidlo a ze vlastne ty si na druhej strane republiky a chcel by si od nich krov alebo tak?...myslim ci nie je problem celkovo s dopravou...

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 12:00 

Tak niektory maju sice jedno sidlo, ale viacej pobociek, aby vedeli v pohode pokryt co najvacsie uzemie

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 16:54 

Electra niektorí to tam majú,ale niektorí nie.Ale teda moja skúsenosť,keď som si zisťoval s krovom,že kto by nám väzníky urobil,tak proste to nebol problém,to firma bez problémov povedala,že prídu,urobia.Akože som zíral a teda už máme krov na poriadku a ozaj dobre všetko.Takže ono veľa vidíš na tom komunikovaní,že čo a jak.Kto je v pohode,na koho sa spoľahnúť.

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 376 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre