Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 358 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:58 

Roby máš aj nejakú predstavu, že aký dom by si chcel? Akože nejaký projekt alebo niečo také? Lebo teda to je základ a od toho sa potom odvíja, že pre akú firmu bude lepšie sa rozhodnúť. Niektoré ti vedia urobiť aj projekt, že majú projektantov, ktorí ti s tým pomôžu, ale potom aj také, ktoré to nerobia a to treba si zistiť. Urobiť si jasno, že čo a jak.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 09:34 

Áno chceme drevodom. Aspoň teda zatiaľ sme tak rozhodnutí. Pretože nechceme stavať niekoľko rokov, ale proste chceme v ňom bývať čo najskôr, užiť si ho.
Nejakú predstavu máme, čo by sme chceli ako asi, to sme si už niekoľkokrát kreslili doma na papier, že asi ako, ale nemáme to oficiálne žeby sme mali už kúpený projekt. My sme si dali dokopy akoby asi dva katalógové, čiže potreboval by som individuálny urobiť aby to bolo tak ako chceme.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 12:01 

a tak drevodom nie je podla mna len o tom, mat rychlo postavene. je to aj o takom prirodnom a obnovitelnom presvedceni. ale tak kazdy mam tu svoju prioritu, preco prave taky dom. a firmu uz vybratu mate? mnohe ponukaju svoje projekty alebo vedia spravit aj projekt na mieru

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 10:00 

roby od minuleho roka si to zistujem, mali sme problemy s pozemkom, tak az tento rok ideme stavat...
nevedel som, ci ozaaj pojdeme do drevodomu, lebo sme boli taki neisti, ale teda dnes uz vieme, ze ideme na to...
daval som si urobit viacere ponuky a teda pri Kontraktingu napriklad ma uz hned na zaciatku proste oslovila ich promptnost... 8-)

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 11:39 

sliviak dobre je najma to, ze ak aj do buducna bude treba nejaku rekonstrukciu...ze ked sa clovek pominie a deti budu chciet dom zvacsit alebo dispoziciu menit tak s tym nebude taky zasadny problem a hlavne dobre je to, ze nebude tolko stavebnej sute na vyhodenie...tolko bordelu...lebo toto myslim, ze bude raz velkym problemom...ze to nebude kde davat...

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 12:19 

hej hej toto je take nie ze uplne bezodpadove riesenie, no nie je toho tolko ako pri klasickych murovanych stavbach. no ked si uz zacal, ako je to napriklad s pristavbami, nie je s nimi ziadny problem?

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 07:34 

Bez odpadu v dnešnej dobe sa nedá nič nejako, ale teda je fakt to, že človek keď stavia tak časom si treba uvedomiť to, že bude treba nejaká rekonštrukcia a teda keď vidím vo svojom okolí, lebo mám kamaráta, čo prerába rodičovský dom a teda len ten kontajner čo ho stál peňazí a to ešte koľko roboty s tým je a samozrejme niekde sa to musí odviesť, ono sa to nestratí len tak niekde. :roll:

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 10:21 

Sliviak nechceme to len pre tú rýchlosť, ale tak to je vec, ktorá nás zaujala, oslovila, že je to rýchlo. My nemáme ešte firmu vybratú, len si zisťujem ako to pri akých firmách chodí, už som si zistil, ktoré firmy robia drevodomy, ale teda najviac by ma osobné skúsenosti zaujímali, aby som mal istotu, že to bude dobre urobené, že sa môžem spôľahnúť.
Minto a už akože máš jasno v tom, že čo ďalej a že táto firma hej? Cenové ponuky sa medzi firmami nejako veľmi nelíšili v tvojom prípade?

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 07:35 

roby cena nie je nejako smerodajna v tychto veciach, akoze urobit si nejaku tu predstavu o cenach je dobre, to ano, ale to je akurat tak vsetko, nevyberaj podla toho, kto ma najnizsiu alebo nieco take ;)

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 08:49 

hlavne aby pouzite materialy pri stavbe boli kvalitne, aby tam ta kvalita bola, aby to drevo nebolo niecim napadnute alebo tak, to je zaklad a treba aby ti to firma vedela garantovat ;)

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 358 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre