Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 358 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 15:11 

Aké máte s firmou skúsenosti?
Stavali ste niekto s nimi posledné obdobie dom? Zaujímalo by ma ako to celé prebieha, tiež by sme chceli začať konečne stavať, keďže už máme pozemok pripravený, už aj cestu starosta popohnal, tak už konečne môžeme začať. 8-) Tak si potrebujem urobiť obraz o firmách na čo si dať pozor, na koho sa obrátiť.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 07:32 

chcete stavat teda drevodom?...lebo tuto firmu som osobne kvoli vaznikom pozeral, ale videl som, ze stavaju drevodomy...mozem vediet preco skor takymto smerom rozmyslate zeby ste sli?...

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 12:05 

ako myslíš prebieha? stavba drevodomu? no povedal by som, že rýchlo :) len ako zaujímalo by ma čo je lepšie či drevodom alebo montovaný z panelov napríklad

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 11:12 

Áno, tak chceli by sme. Podľa toho, čo som si zisťoval, tak by takýto dom mal byť rýchlo postavený. U nás je problém, že bývame u svokrovcov a teda už začínam mať toho plné zuby po pravde. Síce máme vchod zvlášť, ale aj tak už akože je toho viac ako dosť. Preto by som čo najradšej, čo najskôr išiel do vlastného :lol:
No neviem sydney, mňa tie panely to ma ani nejako neoslovilo. K tomu drevodomu ma to tak nejako viacej ťahá.

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 09:57 

Sydney z panelov akých máš na mysli? Akože keramických alebo niečo také? Za mňa je proste drevodom lepšia voľba. Je to také akoby som to povedal čistejšie, vhodnejšie keď tam celá rodina roky býva a vlastne dýchaš všetko aj čo je v stenách.

Poslať Napísal: 29 Apr 2022, 06:22 

ivan presne toto je to, co si myslim, ze je podstatne, premyslat, ze vlastne, co sa v tom dome bude dychat..
preto treba ten material to z coho bude stavba tak starostlivo vyberat, kedysi to clovek tolko neriesil, ale je fakt, ze teraz sme aj na tieto rozne veci aj tak by som povedala, ze viacej citlivi..

Poslať Napísal: 29 Apr 2022, 08:09 

Ale drevodom to sa tiez stavia z nejakych panelov nie? Alebo niecoho takeho, ako to je pri takychto domoch ale potom napriklad s hlucnostou? To nie je pocut z jednej izby do druhej proste vsetko, ked nie su tie steny hrube ako to byva pri murovanych domoch??

Poslať Napísal: 01 Máj 2022, 12:52 

Máš pravdu, prakticky sú to panely. Väčšinu ľudí straší hlavne tá hlučnosť, no podľa mňa je to omyl. Sám v takom dome bývam a nič extra v rámci tohto to nie je. Podľa mňa je to tak ako v klasickom murovanom

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 08:46 

Nie, to sa nemusis bat, ono je to velmi porovnatelne s murovanym domom, aj co sa tyka hlucnosti, aj zivotnosti, takze to vobec ziadny strach, ziadne obavy.
Sice nie su tie steny take hrube ako v murovanom dome, ale hluk nie je problem a maju aj dobre tepelnoizolacne vlastnosti drevodomy, takze je to tiez v pohode. Hlavne proste ide o to aby bol dom dobre postaveny, to je zaklad.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 11:56 

Juraj a to je zásadná vec, lebo nájsť niekoho spoľahlivého to dá zabrať, viem sám ako to je keď chceš niekoho takého nájsť. Mňa to veľa síl stálo, kým som si pozisťoval, urobil nejaký ten obraz o cene, o kvalite. Ale zase bol to dobre investovaný čas, čo som do toho vložil.

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 358 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre