Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 4 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Nov 2020, 13:41 

Flipik tak na stretnutí sa dozvieš najpodstatnejšie informácie a najpresnejšie a tam sa rozhodneš či do toho ideš či nie, či chceš nejakú zmenu urobiť. A najmä je podľa mňa podstatné sa práve na tom stretnútí pýtať čo ťa zaujíma. Lebo teda poznám prípady, mám takého kamaráta, čo sa dohodne s firmou, s majstrami a nepopýta sa na nič a potom len lamentuje, že nič nevie.

Poslať Napísal: 26 Nov 2020, 18:21 

Smudlo co by si chcel ohladne toho krovu vediet? My sme davali robit asi dva roky dozadu. Tak hadam by som sa este rozpamatal co a ako sme vybavovali.

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 16:23 

Rikarc pride mi to ako najvhodnejsia volba podla toho co som si zistoval.
Pre mensie bungalovy je to vraj super. Tak nemame nejaky velky sklon 20 stupnov. Len by som chcel pocut niekoho osobnu skusenost, zeby mi niekto povedal, ci ozaj je to fajn, ci je to lepsie ako klasicky krov.

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 19:12 

Marek cauko, jasne ved na to tam presne ideme aby sme sa mohli pytat co najviac a aby nam aj oni povedali, ze co mozeme ocakavat a tak. Dom budem stavat prvy krat a asi teda aj posledny ako vacsina ludi takze sa budem musiet toho este vela naucit :lol: Je nieco take co by si mi poradil sa spytat, ze ty si na to napriklad zabudol na tom prvom stretnuti?

Poslať Napísal: 29 Nov 2020, 13:30 

Flipik to je asi veľmi individuálne, každého pri stavbe domu zaujíma niečo iné, nemyslíš? Ale tak ono veľa otázok sa dá nájsť aj na nete. Mňa čo by proste zaujímalo, tak životnosť, to ako dlho bude trvať stavba, cena a tiež kto bude dozerať na tú stavbu, či všetko ide ako má, či si na to mám niekoho nájsť alebo jak to ukontrolujem

Poslať Napísal: 29 Nov 2020, 22:50 

Kmail akoze Kontrakting vam krov robil? Nemohol by si nejake fotky pridat, nech mame lepsiu predstavu?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 15:07 

Ozaj ked to spominas tak mali ste pri stavbe aj este nejaky svoj stavebny dozor, lebo ja viem napriklad, ze nebudem tam moct chodit kazdy den vsetko kontrolovat nakolko chodim robit na tyzdnovky. Ci tam na vsetko dohliadal niekto od nich?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 16:14 

@kmail co stoji taky krov u nich?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 16:49 

Kmail a si v pohode s tým, že si práve išiel do takejto varianty krovu?

Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 17:22 

Rudo musim pozriet nejake tie fotky. Posielam ti zatial jednu, co som nasiel v telefone. Viem, ze ich mam viac, lebo sak sme vsetko dokumentovali, ale odvtedy som uz aj telefon menil, tak aspon tuto zatial.
Akoze ja som v pohode. Kontrakting odviedol fajn pracicku u nas ;-)
Veledo to zalezi velmi od toho aky mas velky dom, ako to potrebujes urobit, kolko materialu tam pojde, to je najlepsie dat si viac cenovych ponuk urobit a budes vidiet ake su rozdiely. Akoze nam vysla tato firma trosku drahsia ako ine, ale ta cena ma svoje opodstatnenie.

Obrázok

Stránka 4 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre