Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 27 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Aug 2021, 08:08 

Greg nie je na škodu dať si urobiť viaceré ponuky a tiež komunikovať s firmou, že čo a ako a už podľa toho si veľakrát vieš urobiť obraz, že čo sú zač. Či sa oplatí na nich obrátiť alebo nie. Lebo komunikácia je proste pri stavbe domu základ, to nech mi nik netvrdí, že je to inak alebo čosi, to proste vôbec nie.

Ale čo sa týka toho, že zmestiť sa do pol roka, tak to áno, to sa dá, podľa mňa tak okolo 4-5 mesiacov je to také optimálne aj pre firmu aj pre teba ako užívateľa alebo akoby som to nazval.

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 13:05 

Tato firma ma vela skusenosti so stavbami domov? Zistovali ste si pred samotnou stavbou vlastne aj take veci, ze ako dlho je firma na trhu, ako dlho sa tomu venuje a kolko domov postavili?

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 14:23 

Šmudlo to nie je samozrejmosť??

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 08:34 

pre mna je to normalna vec a normalny postup nielen ked sme vyberali firmu takuto ale aj pri inych veciach, pretoze to o niecom hovori, nehovorim, ze nove firmy, ze musia byt zasadne nejako zle alebo nemaju kvalitnu pracu, ale radsej mam ked proste viem, ze ten kto mi bude nieco robit tak ma s tym realne skusenosti, ze sa uz s kadecim stretol a tym padom bude mi vediet aj poradit, aj pohotovo reagovat keby sa nieco stalo alebo co, chapes nie?

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 13:15 

Marco tak je to najlepšie, to je podľa mňa tá správna cesta, my sme veľa vecí chceli cez známych riešiť, ale potom keď som počul cez koľkých ďalších ľudí to ide a že čo všetko treba pri tom vybaviť, komu sa zavďačiť a kadečo a že síce lepšia cena, ale kadejaké podmienky, tak som si povedal, že dosť. Radšej si všetko zaplatím ako má byť a hlavne nech to mám dobre urobené, proste vekom je pre mňa tá kvalita oveľa podstatnejšia ako cena.

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 19:44 

Duggy to je asi normalna vec, aj u mna sa toho velmi vela zmenilo. Kedysi by som len myslel na to kde ako usetrit. Len to skor ci neskor sa niekde prejavi, ale tak vacsinou bolo pre mna prioritou aby mi neodislo z uctu vela penazi, no dnes je to uplne inak aj u mna.

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 06:41 

Nie je problem s firmou pri krove napriklad s dodanim dreva a takymi vecami?? Nemaju problem dodrziavat terminy??

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 14:07 

Nvoto díky, že si mi napísal. No toto ma zaujíma, že ako to je, vieš obávam sa, že aby som nezaplatil zálohu a potom neuvidím ani jedno ani druhé, že proste sa do stavby nedajú a tak podobne, lebo vieš, že kadejaké prípady sa dejú a proste chcem preto vedieť, čo a ako, aké máte skúsenosti, nech sa nejakým prípadným problémom viem vyhnúť, ja si radšej dám poradiť.

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 15:20 

Tak firma by mala dodržať termíny, ktoré si stanoví, no povedzme si asi aj tak, že isto sa môžu vyskytnúť nečakané problémy, ktoré celý ten proces vedia skomplikovať. Korona nás toho podľa mňa v tomto smere dosť naučila

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 13:01 

Kajo tak aj keby niekto nedodržal, tak akože to sa proste stane, ale hlavné je komunikovať, tak o tom vedieť, nie len čas naťahovať a nič z toho lebo teda ozaj kadečo sa už deje a teda ja sa nestíham čudovať.

Stránka 27 z 31 [ Príspevkov: 302 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre