Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 24 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:06 

brado ani sa ti necudujem, aj ja ked som chcel vediet, tak to nemas inu moznost, len si zistovat, pytat sa a proste hladat clanky, ktore ti nieco daju a teda aby boli od odbornikov, ktori s tymito vecami robia, ze aj vedia, co a ako.
kvalita dreva je ale pri takychto veciach ci uz ide o krov alebo aj o stavbu drevodomu, tak to je rozhodujuci faktor!

Poslať Napísal: 07 Júl 2021, 09:44 

Mysek len laik, ktorý nemá páru o tom, že vlastne čo sa ako robí, čo je podstatné, tak nemá jak vedieť, že čo je vhodné, čo už je cez a podobne. Vieš, že nemá jasno v tom, že ako má to zdravé drevo vyzerať, lebo pre mňa to tiež bolo nepochopiteľné, že jak by som si to vedel okontrolovať, ale teda už našťastie mám predstavu 8-)

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 17:30 

robob ty mas osobnu skusenost so stavbou drevodomu?...mna by zaujimalo to, ze jak je to s komunikaciou, ze ci mozem normalne chodit do prace...ze nemusim pri firme byt permanentne alebo treba byt pri nich a kontrolovat?...

Poslať Napísal: 09 Júl 2021, 10:52 

risan a preco by si nemohol chodit akoze? nam stavala dom firma na komplet a chodil som do roboty, mal som dovolenku akurat tak jeden den ked sme si na zaciatku dohodli stretnutie, ze sme isli na kavu dohodnut podrobnosti co ako bude, inak normalne som chodil do roboty a volali sme si so stavbyveducim, ze ako im to ide, ci nieco treba, ci sa nieco zmenilo a taketo veci

dobre je, ze pri tych chlapoch niekto je, ze ty tam nemusis byt mne osobne to velmi fajn padlo, ze som si na nieco taketo nemusel vobec minat dovolenku :)

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 10:05 

Nečítal som síce celú diskusiu, ale rád by som videl nejaké fotky ak máte žeby ste mi poslali stavby domu, zaujímalo by ma ako taká stavba drevodomu prebieha.
Tiež by som rád vedel, že ako to je či sa aj nejaká záloha platí alebo jak to funguje keď stavia dom firma?

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 12:03 

Mysek da sa nejako kvalita skontrolovat? Je to nejako dane, ze v akej norme by malo byt alebo cosi take?
To musi mat asi aj urcitu nejaku vlhkost a tak podobne hej?

Poslať Napísal: 13 Júl 2021, 10:28 

Luksak tak drevo, čo sa používa na krovy nesmie byť vlhké to je jasné, preto musí byť dobré vybraté, netreba to podceňovať a najmä ono veľa vieš aj podľa toho, čo ti firma všetko povie.
Sú firmy, ktoré nemajú problém a oboznámia ťa s tým, že aké drevo na krov nepatrí. Takže aspoň vieš, že vedia o tom, čo treba, na čo je nutné si dávať pozor a nemajú problém ak vieš o tom a vieš si to aj sám pozrieť chápeš.

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 07:39 

Risan každý sme iný, môj otec je taký, že aj keby si našiel firmu aj stavbyvedúceho tak aj tak by tam chodil :mrgreen:
Ten proste pokiaľ nemá všetko pod kontrolou tak je nevrlý, ešteže toto nemám po ňom lebo by som sa asi zbláznil :lol: Ale keď vieš, že proste pri tej stavbe je niekto kto na to všetko dohliada ako sa čo robí tak ja by som to nejako nehrotil, informoval by som sa pravidelne čo a ako a teda dôveroval by som im. Veď pre firmu sa aj tak rozhodneš až keď máš jasno komu veríš, nie?

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 09:26 

huslav dozaista ano, zalohu berie kazda firma si myslim, aby mali aj oni aku taku istotu, ze proste od toho neodstupis a ze vsetko bude platit ako ste sa dohodli ;)
ale to nie je uplne na zaciatku to az postupne, ked uz teda ozaj budete dohodnuty a nie je to, ze ty mesiac vopred zaplatis zalohu a oni az po mesiaci zacnu robit, to vobec nie :)

Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 11:06 

Nvoto píše:
huslav dozaista ano, zalohu berie kazda firma si myslim, aby mali aj oni aku taku istotu, ze proste od toho neodstupis a ze vsetko bude platit ako ste sa dohodli ;)
ale to nie je uplne na zaciatku to az postupne, ked uz teda ozaj budete dohodnuty a nie je to, ze ty mesiac vopred zaplatis zalohu a oni az po mesiaci zacnu robit, to vobec nie :)

to by asi len blbec spravil, že by zaplatil a bolo by mu jedno, kedy to začnú vyrábať...no viem, že teraz aj takí ľudia sú..

Stránka 24 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre