Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 22 z 29 [ Príspevkov: 281 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 13:36 

nie som zaujaty prave naopak, zaujalo ma to. keby idem stavat, tak by to bola jedna z mojich volieb hlavne preto, ze je to naozaj rychla stavba a ked je este dobry projektant, tak sa s tym sa naozaj vyhrat a spravit originalnu stavbu

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 14:34 

Čaute.O tejto firme som počul prvýkrát nedávno.Aká je s nimi komunikácia?Čítal som tu,že stavajú domy,no mňa by skôr krov zaujímal.Prípadne aj nejaké fotky by som privítal.Lebo kamarát mi aj jednu firmu na krov odporučil,ale to ešte nevedel ako to dopadne u neho.Firma mu doniesla drevo,ktoré bolo popraskané,nepospájali to pekne.No celé zle.A teda nedám to teda robiť im.Už si to odporúčanie aj rozmyslel.Preto hľadám iné možnosti a toto ma celkom zaujalo.Dá sa nejako zistiť,či firma stojí za to ešte predtým jak donesú materiál?? :lol:

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 10:27 

bartel tiez sa tomuto teraz venujem a poviem ti ze nie je to jednoduche vybrat si lebo je tolko firiem ze dovidenia cize je z coho vyberat ale ako vyberat to nie je len tak easy :roll: treba vraj pozerat aj na to kto zabezpecuje montaz krovu pre danu firmu ci su to nejaky zivnostnici alebo kto

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 13:39 

ahojte, konecne sme majitelia pozemku. chceli by sme si dat postavit montovany dom, no mame dost uzky pozemok, tak ze katalogovy dom asi nebude vhodna volba. su projektanto ktori sa zameriavaju len na montovane domy? alebo sa rovno obratit na firmu aby nam navrhla dom? predstavu nemame, vieme ze by mal mat aspon 4 izby + 2 kupelne a kuchyna.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 07:41 

Electra to vôbec nič nemá s tým spoločné, ty aký dom chceš taký proste budeš mať, keď sa rozhodneš, že si dáš projekt urobiť a potom že montovaný, tak proste budiš, pôjdeš do toho :)
Je to len o tom vedieť cca čo chceš. Aký priestor, či otvorený a všetko okolo toho. Sú niektoré firmy, ktoré ti urobia aj projekt, len netýka sa to všetkých, takže to sa treba vopred informovať.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 08:43 

Bartel jasne, ze da. Ved to vies zistit uz podla toho jak dlho su na trhu, aka je komunikacia aj vsetko. Ono taketo tie bezne veci pri tych sa to ukaze.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 13:08 

ako prebieha nejake to stretnutie, ked idete nieco taketo dohodnut?
ked ste tam isli mali ste uz jasnu predstavu? riesili ste si to osobne alebo skor telefonicky? chcel by som vediet blizsie taketo veci :)

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 16:08 

robino podla mna nie je nic zle na tom ked nemas jasnu predstavu hned na zaciatku predsa len zaklad by mal byt, ze sa rozhodnes ci teda murovany dom alebo drevodom, v tom musis mat jasno, aby si si vedel vybrat aspon firmu a potom ostatne veci sa uz dohodnu, doladia :-)

Poslať Napísal: 20 Jún 2021, 14:43 

Ale tak myslim, ze kazdy ma nejaku tu predstavu, co asi by chcel, ked chce stavat dom. Predsa len toto neni su take veci, ze sa rozhodnem zo dna na den.
A este vaznikovy krov aby sa clovek nemusel trapit s nosnymi stenami a total paradicka!

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 21:20 

ivanBENIK5 píše:
Electra to vôbec nič nemá s tým spoločné, ty aký dom chceš taký proste budeš mať, keď sa rozhodneš, že si dáš projekt urobiť a potom že montovaný, tak proste budiš, pôjdeš do toho :)
Je to len o tom vedieť cca čo chceš. Aký priestor, či otvorený a všetko okolo toho. Sú niektoré firmy, ktoré ti urobia aj projekt, len netýka sa to všetkých, takže to sa treba vopred informovať.

No by si sa cudoval, ale nie vsetky firmy a nam vyjadrili kladne :/ Ono asi aj zalezi kolko maju roboty a ci sa im chce do stavby nevsedneho domu. Ten pozemok je naozaj atypicky

Stránka 22 z 29 [ Príspevkov: 281 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre