Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 09:46 

..random tak iné je to, keď o tom píše alebo hovorí niekto skúsený..preto ja tiež si rád pozerám rôzne weby, videá aby som sa toho dozvedel čo najskôr z každej strany a aby som si vedel porovnať a urobiť si nejakú predstavu..napríklad zo začiatku ja som nemal páru ani o tom, že aké sú výhody drevostavieb či sa dá na takú stavbu spoľahnúť..predsa len v mojom okolí nikto nič také nemal..nestaval taký dom, takže to bolo pre mňa nové..ale všetko napreduje a je fakt, že je to aj pre budúce generácie vzhľadom na udržateľnosť oveľa lepší variant.. ;)

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:14 

Mozem aj ja poprosit o ten link? Dost ma to zaujlao o com sa bavite, dom sice nestaviam, no rad ziskam nove info o novinkach na trhu

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 10:22 

to nie je len o stavbe drevodomu, ale aj o krovoch a inych takychto veciach...
posielam ti teda ten link http://staviamezdreva.sk/blog je tam vela uzitocnych clankov ked budes nieco taketo riesit...

mne to velmi pomohlo, ze som si urobil taky obraz o tom, co je vhodne... je ine pocut aj v tych podcastoch proste veci od niekoho kto sa takymto veciam rozumie, kto s tym roky robi... predsa len my toto riesime raz za zivot... malokto viackrat preto nemame sancu dozvediet sa vsetko...

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 09:47 

otkar ale sranda, ze v dnesnej dobe maju ludia este niektori akoze z drevodomov obavu...a pritom drevo sa predsa pouziva na stavby od nepamati...

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 11:17 

..všetko je to vec názoru, ja názor nikomu neberiem, ale tiež tomu nerozumiem, nejde mi to do hlavy..ale proste niekedy je to tak, že každý má svoju pravdu..ale ja vychádzam a všímam si vecí, ktoré boli v minulosti a ktoré sa aj naším pradedom napríklad osvedčili..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:34 

Valent to je fakt, ale nie je drevo ako drevo, je veľmi podstatné to aby pri stavbe bolo kvalitné použité, suché. Aby to nebolo napadnuté drevo niečím alebo čosi podobné, lebo to teda môže spôsobiť potom nemalé problémy.
A teda preto sa neoplatí šetriť na týchto veciach!

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 13:01 

kolko cca stoja taketo stavby? su drahsie ako murovane? stranku som si pozrel a domy vyzeraju dost dobre, len si neviem predstavit kolko taky domcek moze stat

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 12:54 

gomez co som ja pocul, aj od znamych a tak, tak je to celkom z tohto pohladu porovnatelne s murovanym domom, cca lenze treba ratat s tym, ze je tam iny material pouzity, ze nieco moze byt drahsie, nieco lacnejsie ako pri murovanom, proste je to ina stavba a tak to aj treba brat. lebo ja som uz pocul aj take, ze niekto chcel ist do drevodomu kvoli tomu, ze je to najlacnejsie riesenie a to teda je nezmysel.

Poslať Napísal: 07 Jún 2021, 14:38 

no len ze teraz islo drevo dost hore, tak isto aj iny material, tak ze stavba sa mozno uz aj predrazi. kazdopadne ma to zaujalo ako sa da rychlo postavit dom, som nemyslel, ze to niekedy poviem ale siel by som do toho. videl som tie domy len na obrazkoch no su to plnohodnotne stavby, nie ako som si myslel

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 07:29 

gomez a co si si akoze myslel? drevo sa predsa na stavby pouziva uz nie ze desiatky, ale stovky rokov a to ma asi svoje opodstatnenie, nemyslis? :)
vyhoda je aj to, ze vlastne pri drevodomoch castokrat ani nevidis, ze je to taky dom, lebo na pohlad vyzera uplne ako klasicky, klasika fasada aj vsetko, takze netreba byt voci tomu zaujaty, ale prave naopak dnes sa oplati byt otvoreny takymto veciam ;)

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre