Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 3 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Nov 2020, 15:39 

Jrgy nie nie nemyslel som to tak ze by som do toho isiel len ak by to bolo lacnejsie. Ale chcel som mat prehlad, ze s cim musi clovek ratat, ked sa rozhodne pre takyto typ stavby. A aka je zivotnost vobec drevostavby? Prezil by ma ten dom? :mrgreen:

Poslať Napísal: 20 Nov 2020, 16:37 

Životnosť správne postavenej drevostavby sa dá počítať aj na storočia. Ale po troch štyroch desaťročiach, bude treba urobiť už nejakú rekonštrukciu ako to je bežné aj pri murovaných stavbách. Takže po takej dobe výmena podlahy, fasády, okien, strechy a pod sú bežné veci.
Ale drevostavba ako taká nemá prečo nevydržať ak je kvalitne postavená, ak ju stavali majstri, čo sú z fachu a majú odborné znalosti.

Poslať Napísal: 20 Nov 2020, 19:32 

Super vdaka za vysvetlenie. Akoze ano s tym asi musi kazdy ratat, ze raz bude treba rekonstruckia takych zakladnych veci ale hlavne aby to ta stavba vydrzala. A mate tu od nich niekto uz dom? Mali ste nejake problemy s nimi?

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 10:08 

zdar Birk - je to pravda, ze je to zvlastna doba, ale tak aj pre mna by bolo prioritou to ako so mnou kto komunikuje. Nech nemusim furt riesit kto kedy pride co urobi, takze uplne to chapem preco sa tak rozhodol.
Nemas zaco vobec, budem rad ak ti to pomoze, lebo najst dobru firmu da zabrat. Drz sa!

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 12:04 

dobry, neviem ci mam vykat alebo mozem tykat. nasiel som tuto firmu, chcel by som ich kontaktovat pretoze by sme si chceli nechat postavit drevodom. aky bol postup? dohodli ste si hned nejake stretnutie? projekt ste riesili s nimi?

Poslať Napísal: 23 Nov 2020, 16:36 

Exot najlepšie je podľa mňa dohodnúť si stretnutie a tam sa dohodnúť na podrobnostiach, na tom ako s projektom a podobne.
Ak máš už nejaký projekt tak môžeš už aj s tým ísť za nimi a oni sa ti pozrú na to, či je to dobré. Či bude lepšie urobiť nejaké zmeny a podobne, majú roky skúseností pri stavaní drevodomov, takže to svedčí o niečom 8-)

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 11:54 

ja by som prave chcel aby sme riesili aj projekt s nimi aby sme to mali vsetko proste s jednou firmou a vyhli sme sa nejakym nedorozumeniam a podobne. ved to som si vsimol, ze teda funguju dlho co som videl tie stavby hotove akoze fotky a tak, vyzeraju velmi dobre ale predsa len by som sa asi najradsej rozhodol az po nejakom stretnuti asi. vam stavali dom?

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 20:16 

Vaznikovy krov od nich nemate niekto?? To by mna zaujimalo! :)

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 20:47 

Šmudlo prečo práve do takéhoto krovu chceš ísť? Aký sklon strechy máš? V čom vidíš výhody?

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 10:15 

Exot cauko aj my by sme chceli riesit drevodom s nimi. Ja uz mam s nimi dohodnute stretnutie a tam sme sa dohodli, ze vsetko vybavime tam. Ved to je akoze len prve, podla mna keby sa ti nieco nakoniec nepozdava tak to este nie je take zavazne. Teda dufam :lol: :lol:

Stránka 3 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre