Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 20 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:05 

Ako to je so stavbou montovanych drevodomov co sa tyka casu??
Za aku dobu vedia takyto dom na kluc postavit?

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 15:30 

Mne bolo povedane, ze je to individualne. Ze zalezi od velkosti stavby + ci si budem okna riesit ja atd. Ale je to rychla stavba vdaka suchym procesom, tak ze sa to moze skratit aj o viac ako polovicu ako pri murovanych

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 08:26 

Jasne, ze je to individualna vec, ale ako to je to do mesiaca sa da byvat alebo ako je to realne?

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 13:39 

zdar Rudo - zalezi od typu aj od firmy, co som si ja zistoval ohladne Kontraktingu, tak ti stavaju domy, tak od dvoch mesiacov viacej, to je ozaj rozne, ale teda stale je rozdiel ked ti dom niekto postavi za par mesiacov a ked by to trvalo niekomu alebo teda zeby si si to robil svojpomocne a by ti to trvalo niekolko rokov. Mne by sa po pravde do stavby, ktora by trvala roky nechcelo ist, neviem co by ma hnalo vpred aka motivacia.

Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 07:38 

Chruust001 keby len niekoľko rokov. Môj sused, z bytovky, čo sme bývali predtým tak ten staval skoro desať rokov, takže môže to byť ešte dlhšie a teda neviem či je to zrovna fajn vyhliadka. To mňa by to už aj omrzelo, už by ma to asi ani neťahalo do domu ísť bývať keby to bolo na takto dlho.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 09:10 

dico to ja by som sa na taketo nieco nedal a najma v konecnom dosledku keby si to zrata tak ho to vyjde tolko akoby dal za montovany drevodom napriklad, akurat, ze s tym by takto nemal vobec starosti a nezabil by s tym tolko casu zbytocne a mohol ho vyuzit efektivnejsie ;)

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 14:39 

Rudo píše:
Jasne, ze je to individualna vec, ale ako to je to do mesiaca sa da byvat alebo ako je to realne?

Byvat do mesiaca v dome? FUU to by som si ako firma nedovolil podpisat

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 08:47 

gomez myslim, ze to malokto, ale teda su firmy, ktore su uz dlhsie na trhu a vedia presne kolko taka stavba trva a aj ti realne povedia ako to vychadza, co mozes cakat, preto treba pozerat takych, co su na trhu uz nejaku dobu a teda uz maju nejake tie stavby za sebou, nech ti vedia zo skusenosti povedat

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 14:21 

Coze, to je potom z coho ten dom, zo slamy? Mne to pride nerealne, postavit za taku dobu dom, ktory bude vacsi ako moja obyvacka

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 14:23 

volak co si pridal ten link tu stranku, tak som si to pozeral a to je super, tam je vela takych uzitocnych informacii, to nie je na skodu, tam aj o krovoch aj o drevostavbach som nasiel, to diky za to, to hned clovek sa na tieto veci inak pozera, ked vie trochu odbornejsie veci ;)

Stránka 20 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre